Cennet mi? Dünya zevki (zina, eşcinsellik, içki vs.) mi? Hangisini tercih edersiniz?

Ben biseksüel, içki içen ve Ateist biri olarak dünya zevki diyorum. Cennet olmasa da olur.

• Cennet
    74% (20)60% (9)69% (29)Oy Ver
  • Dünya zevki
    26% (7)40% (6)31% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu dunyayi gordukten sonra cennete tapdim

0|1
    0|0
    • Düz deyirsen mende Azerbaycanın gününü görenden sonra cennete sitayiş elemeye başladım.

• Ölke konstitusyasında deyişiklik edildi ve ilham eliyev ömürlük prezident oldu. Bu bilirsen mi ne demekdir? Yeni artıq Azerbaycan müsteqil ölke deyil xalq artıq başqa prezident seçe bilmez azad deyil. Ölkenin suverenliyine son qoymaqdır bu ve bu hallar heç bir inkişaf etmiş ölkeletde yoxdu hetda o böyük hesab elediyin ve sitayiş elediyin Rusyada bele bu yoxdur.

• Biz inkisaf etmekte olan olkeyik ve milli gelirimiz de azdi. Belkede dunyada bizden cox rusvetxor olke yoxdu

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın zevkininde çilesimi çekilirmiş? Cennetin nasıl bir yer olduğunu kurandan ve hadislerden okumıyan kimseler tabikide bilmezler cennetin güzelliğini ve rahatlığını.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanların uydurduğu, sahte bir Cennet'i neden buraya tercih edeyim?
    Bana kalsa ben de ölmek istemem, ancak beyin ölümü gerçekleştikten sonra dirilmek, öbür tarafta zevk içinde yaşamak gibi şeylere ancak ilkokul çocuğu çağındakiler kalpten inanabilir.

0|0
    0|0
  • Cennet

0|0
    0|0
  • Tabiki cennet.

0|0
    0|0
  • Dunya hayati gececi

0|0
    0|0
  • Ateistsen cennet diye bir şey yok sana göre;sormak seni sokmez.

0|0
    0|0
  • Cennet

0|0
    0|0
  • Cennette de icki ve kadın var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cennetin var olmasi hakkinda garantisi var mı bakalim

0|0
    0|0
  • Yasamdan sonra hayat yok zaten.

0|0
    0|0
  • dünyasına dünyasına... aldanma dünyasına... dünya benimdir diyenin... dün gittik dün yasına... derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş... mal da yalan mülk de yalan, var biraz da sen oyalan...

0|0
    0|0
  • Dünya zevki. Olmayan birşeyin zevki de olmaz.

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Tabiki cennet, oraya gitsem bir daha buraya gelmek istemem.

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik harici Dünya Zevkleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...