Güven sizin için ne demek, ne anlama geliyor?

Sizin kafanızda güvenin tanımı nasıl?

Neye göre insanlara güvenirsiniz, neye bakarsınız?

1|0
26|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Guven, insanin karsisindaki kisiye karsi kendini kandirmasi, vicdanini rahatlatmasidir. Kendi kendine olusturdugu savunma mekanizmasidir. Karsidan gelen zararlari en aza indirmek icin guvenir insan baskasina.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Güven iki insanın birbirine koşulsuz kefil olması gibi bir şey.
    Sevdiğim her insana güvenmiyorum ama güvendiğim her insanı seviyorum. Ve birine güvenmem için o kişinin korumacı, sahiplenici bir yanı olmalı. Yanlış davranışlarımda bana dogruyu empoze etmeli. Aksi olursa o kişiye tamamen güvenmem söz konusu değil.

0|1
    0|0
  • Soyledigi sozlerin arkasinda duruyor mu ona bakarim

0|1
    0|0
  • kuşku duymadan inanmak

0|1
    0|0
  • Güven benim icin artık hayal urunu bisey

0|1
    0|0
  • Benim için güven sevgiden önce gelir. Birine olan güvenim bittiyse eğer ona karşı sevgim de biter :) bir insanla tanıştığımda önce onu sınarım. Küçük bir sır veririm önce ama benim için çok önemli bir şey gibi anlatırım. Sonra başkalarından duyarsam bunu demek ki güvenilir değilmiş derim :)

0|1
    0|0
  • Güvenmek çok başka bir şey sevgiden de öte, herkesi sevebilirsin ama herkese güvenemezsin bu yüzden insanların güvenini kazanmak önemli tabi o güveni kazandıktan sonra kaybetmemek lazım :)

0|1
    0|0
  • Aslında kimseye tam olarak güvenmem herkes değişebilir birini çok sevsem bile kendimi onun her şeyi yapabileceğine alıştırırım ki çok fazla bağlanıp üzülmeyeyim diye yani kimseye tam olarak güvenmeyince kazık yeme oranım da azalıyor ama düşününce sevgi aşk varsa güvende vardır birisini seversen gözün ondan başkasını görmez aldatamazsın, yalan söylemezsin çünkü üzülmesin istersin bundan dolayıda karşındaki kişi sana güvenir

0|1
    0|0
  • önce denerim, söylediklerim aramızda kalıyor mu kalmıyor mu diye. ona göre güvenip güvenmeyeceğime karar veririm

0|1
    0|0
  • Saygı anlayış ve bir de ilgi varsa güveniçin iyi bir başlangıçtır. Sonrasında da devamlılık önemli

0|1
    0|0
  • Sözünü tutan ve yalan söylemeyen insanlara güvenirim 😊 Ama tabii insan en çok ailesine güvenir

0|1
    0|0
  • Benim için saygı varaa güvende vardır ikiai birbiriyle cok bağlantılı en başta kendisine saygısı olan bir insan dürüsttür guven verir

0|1
    0|0
  • her şeyin başı güven

0|1
    0|0
  • Benim için güveniceğim insan testten geçer gözümde o testi geçerse güvenirim :)

0|1
    0|0
  • Tamamen iç güdülerimle hareket ederim hiç yanıltmadı

0|1
    0|0
  • Güven en ufak hatada çekip gitmemektir

0|1
    0|0
  • Güven benim için her şey ya

0|1
    0|0
  • Kendime güvenirim insanlardan yalnızca

0|1
    0|0
  • Her şeye bakarım geçmişte neler yaptığına ne söyleyip nasıl davrandığına ona bildiğini belli etme ama şöyle böyle gibilerinden konuşup konuşmadığına

0|1
    0|0
  • Herşeye rağmen birine güven

0|1
    0|0
  • Sana çok güvendim mesela.

0|1
    0|0
  • İlişkide herseyi yaparken karsindakine karşılıksız guvenmektir

0|1
    0|0
  • parayı bulsa bile karakteri oturmuş, kendini bozmayacak olgun insan

0|1
    0|0
  • ben sevdiğim insanlara %100 güvenle yaklaşırım zamalaa onu yerinde tutmak onun elinde

0|1
    0|0
  • Guven benimçin
    tarif edilmez bir kavram bir duygu

0|1
    0|0
  • Güvendiğim çok az insan var ama bazen onları bile taniyamiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• babalar bebeklerini havaya atar, çocuklar gülmekten bayılır. yere düşeceklerini akıllarına bile getirmezler. çünkü babaları onları tutacaktır. işte bu güvendir.

1|1
    0|0
  • hersey demejk

0|1
    0|0
  • Güven diyince aklıma hep eski bir arkadaşım geliyor. Adamin adi güven güvenlik görevlisi olarak calisiyor ama hiç güvenilecek birisi değil. Her türlü dalavere pislik hainlik var adamda. Nerden aklıma geldi şimdi yine 😡👿

0|1
    0|0
Yükleniyor...