Erkekler bu sorum size?

Bakımlı kadınlar ilginizi çekermi hoşunuza gidiyormu kendine bakım veren bir kadın yoksa hep aynı şekilde giyinen kadınlarmı hoşunuza gidiyor. Yani değişiklik görmek hoşunuza gidermi?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadında her gün olmasada bazen de olsa değişiklik yaptığını görmek daha güzel bir duygu. Fazla değişime gerek yoktur. Düzgün saçlar hafif ve güzel bir makyaj , şık kıyafet ve eğer sizde severseniz topuklu ayakkabı gibi kıyafetler bir kadını hem şık hemde alımlı gösterir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Bakimli kadin hosuma gitmez, ben bunu hoslanti yapacak bir ozellik gormuyorum bu yuzden ilgimi cekmez... erkekde kadinda bakimli olmali. Benim hosuma giden kiz tipi disarda oyle yuzunu resim tablosu gibi boyamayip dogal guzelligini yansitmasi ve isterse cok hafif makyaj yapmasi. Onun haricinde evin icinde esine guzel gorunmek icin istedigi herseyi yapabilir.

0|0
    0|0
  • Tabi ki.. İnsan bakımlı olmalı.. Temiz olmalı..
    Yalnız makyajı kastetmiyorum..
    Makyajlı olup bakımsız çok kadın var..

Eşimin bakımlı ve kendine özenen biri olmasını isterim.. İnşallah..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Kendıne bakan kadını pek sevmem yanı gene kaşlarını alsın koltuk altını alsın dişlerini fırcalasın falanda abartan kadınlar topluma açık kadınlardır bana göre

0|0
    0|0
  • Bence Bakım: TEMİZLİKTİR. Dışı Güzel İçi Çamur Kızlarıda Unutmayın.

0|0
    0|0
  • bakımlı tabiki bazı erkeklerin doğal olun demesine inanmayın bakımlı seviyoruz ve beğeniyoruz peki neden makyaj yapmayın doğal olun diyoruz onu çözemedim :D

0|0
    0|0
  • her gün aynı şeyi giymek bakım değil. kadınlar süslenmeyi bakım sanıyor. ben temiz ve doğal isterdim sadece. değişiklik bakım değil

0|0
    0|0
  • tabiki bakımlı makyajlı seksi giyimli kadınlara bayılırım ama maalesef etraf erkek gibi tipli hatunlarla doldu son zamanlarda.

0|0
    0|0
  • değişikliğe bağlı.

0|0
    0|0
  • Dikkatimi çeker ama ilgimi değil.

0|0
    0|0
  • değişiklik yapması daha güzel bence bakımlı ve titiz insanın kendisine ve çevresine saygı duyduğunu gösterir ;)

0|0
    0|0
  • Bakım derken yani makyaj bir bakım degil bana göre tamamiyle çirkinleşmeye yönelik yapılan birşey. Çirkin oluyorsunuz bunun farkına varmalısınız artık.

0|0
    0|0
    • yok kıyafetten bahsediyorum ben

• Maddi açıdan sıkıntı olunabilir yani hergun aynı elbiseyi giymesi ondan nefret edecegim anlamına gelmez

• Bakım la Hep aynı giyenen farklı seyler Hep aynı seyi giyip bakımda yapabilir.
    ama Degişiklik bana göre Her insanın hosuna gider insana yakısıcak bir degişiklik tabikide

0|0
    0|0
  • bakımlı kadın tabi ki de

0|0
    0|0
  • kadın dediğin zaten bakımlı olacak... bir bir lüks değil... zorunluluk olmalı... aynı şekilde giyinmek mevzu değil ama bakımlı olmak şart... el ayak ve kıl tüy bakımı önemli

0|0
    0|0
  • samimi olsun egoist olmasın benim gibi çok fark etmez

0|0
    0|0
  • Çok abartı olmasın

0|0
    0|0
  • Temiz olduğu sürece ne giydiginin önemi yok. Kadinada erkegede bakim sart.

0|0
    0|0

• Mücevher takmıyordu, Gözleri vardı. .

- Hz. Ali

0|0
    0|0
  • kadın dediğin duruşuyla bakışıyla bakımıyla güzel zaten :)

0|0
    0|0
  • tabikide çeker evet

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmayan kadın zaten hiç olmasın daha iyi

0|0
    0|0
  • bence temiz olmasıdır. Güzelliğini herkese degil sadece esine sergilemeli bayan dedigin.

0|0
    0|0
  • Gider tabi hep ayni kadin sekli bayar erkegi..

0|0
    0|0
  • tabiykide bakımlı :D ama erkeğini fazla sıkıştırmiycak bizimde canımız var bunu unutmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...