Çevredeki kapalilarin yaninda kapali olmaya utaniyorum :(?

Arkadaslar ben kapali biriyim ve giyimim olsun hal hareketlerim olsun makyajim vs olsun hep dikkatli olurum. yaptigim en fazla makyaj bazen bir gozkalemi veya rimeldir oda nadiren. Ama disari ciktigimda her kapali kiz/bayan alliklar kaslar boyali, nebileyim tayt giyenler vs. Asiri abartilar ve bazen onlarin yaninda kendimi oyle tuhaf hissediyorum ki okadar cogunluktalar ki ben kendimi kotu hissediyorum onlarin yaninda soylemek istemiyprum ama ezik gibi hissediyorum kendimi :( kendimi seven begenen biriydim zamanla buda kaybolmaya basladi bende :( ne yapmam lazim neden boyle neden muslumanligi yasamaya calisirken kendimi rahatsiz hissediyorum musluman bir ulkede :'((((

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini biliyorsun ya Allah ta biliyor ee sıkıntı ne? Evde kalirsan haber et :/

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir sey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 150 bin yıllık insanlık tarihinde kimsenin görmediği hayali tanrılar hayalı cennet ve cehennemler için istediği hayatı yaşayamayan insanlara üzülüyorum.
    Sen iyi bir insan ol yalan konuşma karşılık beklemeden iyilik yap dil din ırk ayrımı yapmadan onurlu bir yaşam sür sırf açık olduğun için tanrı seni cehenneme atacaksa da bırak atsın.

0|0
    0|0
  • dikkat çekmemek için kapanılır ama moda haline getirildi kapanmak büyük sorumluluk düzgün yapılması gerek öyle kapananlar hiç kapanmasın çocuklarımıza kötü örnek onlar daha çok zarar veriyorlar

1|0
    0|0
  • Yanlız kapalı denmez tesettürlü denir ,
    tesettürlü ise makyaj yapmaz.

0|0
    0|0
  • Sen nasılsan öyle davranmaya devam et kendini ezik gibi hissetme içinden geldiği gibi davran. Yanlış bir şey yapmıyorsun.

0|0
    0|0
  • kapanmanın nedemek olduğunu çok iyi öğrenmen lazım... kapanmak çevre için değil inanç için yapılan bir şeydir... görüntü için kapananlar sadece kendini kandıranlardır..

1|0
    0|0
  • bak çok haklısın bu konuda öyle bir kapalı oluyolarki daha çok adam tahrik oluyo :D o kapanmaya lan adam gibi kapanın abi ya da kapanmayın onada eywalah

0|0
    0|0
  • Oo hep çevreye bakarak yaşayacak olsaydık sıkıntı büyük

0|0
    0|0
  • Sen doğru yoldasın boşver başkalarının naptığını.

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin kapanıp kapanmamasına, kapanırsa ne şekilde ve hangi miktarda kapanacağına karışamaz.

0|0
    0|0
  • Kendi nefsini görmeyip başkasını kınamak yakışmaz bize, ne eğrilir doğrulur ne doğrular eğrilir, sonumuz hayrolsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her koyun kendi bacağından asılır ;)

0|0
    0|0
  • çoğunluğa bakma kendin ol !

0|0
    0|0
Yükleniyor...