Kaygı düzeyim çok yüksek?

hayatımın her döneminde kaygı düzeyim çok yuksek oldu. bir türlü ani su dakikayı yasayamiyorum ya geçmiş ya gelecek kaygısı.

simdi de kafam o kadar çok karışık ki ben üni mezun oluyorum bu dönem dedim ki gitmeden bütün dosyaları teslim edeyim ve bir daha gelmeyeyim ama yeni yeni durumlar ortaya çıktı bir yerden bir yere gitmek aşırı stres oluşturuyor

bitirme tezimizi savunacakmışız onun için kpss den sonra tekrar gelmem gerekiyormus bu 1 bu arada kpss memleketimde girecegim 22 mayısta... geçici mezuniyet belgesi verilecekmiş önümüzdeki hafta çıkarmış ama ben uçak bileti almıştım pazartesi gününe iade yapmıyorlar bu 2... mezuniyet töreni var 3 haziranda nasıl gelinir nasıl edilir ailemle nasıl geleceğim vs. bu 3

gelince kalacak yer yok buraya gelmek çok uzun sürüyor hic de gelmek istemiyordum

resmen huzurum kaçtı hep böyleyim hayatta hic hayatin tadını alamadım hep bu şekil gelecekteki kaygılarım ile uğraştım.

önöneriniz nedir neler yapabilirim sanırım panik atak hastalığı bu bilmiyorum emin değilim aşırı ama aşırı mutsuzum a dostlar

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...