Kızlar, Futbolla İlgilenmeyen Erkekler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Kızlar sizce maç izlemeyen, futbolla alakası olmayan erkek, diğerlerine göre daha mı az erkeksidir?

Futbol takip eden, hararetli futbol tartışmalarında bilgisini konuşturan, derbileri kaçırmayan erkek size daha çekici gelir mi?

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Ben hödük gibi futbol izlesin istiyorum. Mac izlerken onunden geceym falan eglenceli olurdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Alakası yok, ıyyy hatta.

1|3
    0|0
  • İlgi alanı meselesi. Futbola aşırı bağlı erkeklerin bu bağlılığı anlamsız geliyor, ama aşırıya kaçmadıkça ilgilenmesinde sorun yok.

0|1
    0|0
  • Ilgilenmeyebilir

0|0
    0|0
  • Olabilir. Herkes futbol sevmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Hayır. Erkekligin ölçütü futbol değil. Kızlardan da erkeklerden bile daha bilgili ilgili olanlar var onlar da erkeksi mi oluyorlar demek oluyor :D her erkek futbol sevmeyebilir bunda bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • ben sevdiğim için karşımdakinin de sevmesini isterdim. erkeklikle futbolun alakası yok. sevmese de olur ama bu kızın futboldan hoşnut olup olmadığına bağlı

0|0
    0|0
  • yooo gelmez futbolla ilgilenmemesi arti puan onun icin

0|0
    0|0
  • ikisinin ortasını bulsun bence sporcu erkekler çekici sonucda

0|0
    0|0
  • Ilgılense ıyı olur
    Ilgılenmessede eh ıste alışılıor

0|0
    0|0
  • Bence fark yok ya ikiside erkek 😂

0|0
    0|0
  • Buyuk nimet :)

0|0
    0|0
  • Normal bisey

0|0
    0|0
  • Pek birşey duşunmuyorum

0|0
    0|0
  • Yani pek umursamam

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin çekiciliği ya da daha erkeksi oluşu futbolu sevip sevmemesiyle bağdaştırılmamalı.

0|0
    0|0
  • ne alakasi var?
    basketbolla ilgilenmeyen erkegi niye dislamiyorlar da futboll ilgilenmeyen hakkinda dusunsunler tercih meselesidir yani. herkes her dala ilgi duyacak diye birsey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...