Kapat

LÜTFEN YARDIMCI OLUN?

merhaba arkadaşlar benim sorunum şu. beni küçüklükten beri hep insanlardan uzak nayıf yetiştirdiler sonra bu sene insanların içine karıştım. ama bu nayıflıktan dolayı hep insanların işine gelen dediklerini yapan bir karakter oldum. ama benim içimdeki kişilik bu değil. ben daha baskın lider ruhlu biri olduğumu düşünüyorum. şimdi herkesi mutlu etmeye çalıştığım için acaba konuştuğum her şeyde bile karşımdakini kırarmıyım die bir el ne dercilik ortaya çıktı ama elden banane diyorum kendi kendime. ama şimdi istediğim gibi biri olsam başkalarının istediği gibi değilde kendi istediğim gibi yaşamak istesem iyi olur. ama etrafımdakilerin işine gelmeyeceğim için beni dışlayabilirler. etrafımdakilere pek güvenemiyorum fakat farklı biri gibi davranmakta beni deli ediyor. yani sizin anlayacağınız boşa koysam dolmuyor doluya koysam almıyor ne yapsam bilemedim.

0|0
3|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Özgüvenini topla ve ne sen nasıl olmak istiyorsan öyle ol çünkü hayat senin hayatın esareti değil, cesarei seç.😜

0|0
    0|0
    • Öyle ama ailede okulda heryerde çeşitli baskılar varken nasıl olurda cesareti seçebilirsinki

• kendin gibi ol işte gerçekten mutlu olduğunu yaşadığını ozaman hissedeceksin.

0|0
    0|0
  • Kendin ol

0|0
    0|0
    • olması kolay * öyle dışlarlar

• ortadaki yıldızlı yer ama yanlış anlaşılmasın :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...