Annemin kan grubu A babamınkısı ise 0 Benim kan grubum AB yani böyle birşey olması imkansız detay?

Beni evlat mı edindiler acaba
Annem babamı aldatmış olamaz cünkü babam yüzünden ayrıldılar uzun sürede evlenmedi hastanede mi karıştım kim oldugumu nasıl ögrene bilirim :(

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Önce sakin ol çok nadir bulunAn bir kan seninkisi aman hastanelik olmamaya çalış
    Bide hayat bu herşey olmuş olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• DNA testinde belli olur. Hangi hastanede doğduğunu biliyorsan doğum kaydını bir sordurmayı dene

0|0
    0|0
    • Kolay mıdır DNA testi ilçede doğdum uzak ama

• ücrete tabii olarak yaptırılıyor. bulunduğun yer nereyse telefonla ücretini sorabilirsin fakat pek ucuz değildir.

• Daha uygulana bilir yolu yok mu babama gel DNA testi yapalım diyemem yani

• Çok ilgimi çekti bak

0|0
    0|0
  • tıbbi olarak imkansız değil

0|0
    0|0
  • Herhangi biriizin kan grubu karısmıs olabilir hastanede calısıyorum cok karısıklık oluyo dna testide öyle flimlerdeki gibi saçından tel almakla olmuÿo dna testi yapılan iki tarafında onayı gerekli

0|0
    0|0
    • Kızılay A kan veriyorum hep onlar bakıyor yani

• Anneme direk sordum dedi sen doğduğunda tek bebek sen vardın karışmış olamazsınız dedi güldü

• Dava açacaksın babana Dna testi yaptıracaksın öğrenmenin baska bir yolu yok

• Takma Kafana olur mümkündür böyle kan grubu. kendine macera arama elindeki ana babaya sahip ol

0|0
    0|0
  • annen B kan grubu biriyle aldatmis

0|0
    0|0
    • Namazında niyazında insan ama

• bılemıyorum belkı cocugu olmuyordu belkı babanda bır sorun vardı sunı dollenme ıle oldu bılmeme bence cok kurcalama sonunda uzuleceksın. sen bır sekılde dunyaya geldın ve bır sekılde hayatına devam edeceksın oyle ya da boyle ne farkeder

• Bir şey olmaz be yıllardır yapmışlar analık babalık işte yemişim genini yahu sıkma canını 😂

0|0
    0|0
    • Olsun ya kötü bir duygu 😂

• senin biyoloji zayıftı sanırım tekrar bak biyolojide kanguruplarına annen babanı aldatmadı sevin

0|0
    0|0
  • Kardesin var mi

0|0
    0|0
  • Bezelye taneleri metoduna gore olasi bir durum

0|0
    0|0
  • hastanede karıştırmışlar seni

0|0
    0|0
  • İMKANSIZ DEİL YA
    :d

0|0
    0|0
  • Niye annene babana sormuyosun?

0|0
    0|0
    • Tatmin edici bir cevap alamadım

• Büyümüşsün belli bir yasa gelmişsin eğer böyle birşey varsa sana doğruyu söylerler söylemeseler bile bir şüphe hissettirirler

• ANNEN : AA VEYA A0 BABAN 00 VEYA 0 Ama genetikten sapmalar var.

0|0
    0|0
  • kan gruplarında yanlışlık yok demi eminsin bunlar olduğuna. öyleyse gerçekten imkansız bir durum yeni bir öğrendin bunu. kötü be insan ne hissetceğini bilemez.

0|0
    0|0
    • Yeni ögrendim aynen

• A olacaktı

• ortada b yok çünkü sana b gelmesi için annen aa veya a0 olduğuna göre b olan bir baba lazım sana. mucize değilsen 2 ihtimal var annen baban ikisi de başka biri ya da sadece baban başka biri. her türlü keşke hiç bilmeseydim dedirtcek türden bir bilgi. ailenin senin kan gruplarını mı yeni öğrendin bu durumun imkansız olmasını mı.

Kızlar Ne Diyor 7

• Hasss bir daha kan aldir kanka belki karismistir

0|0
    0|0
    • Sürekli kan veriyorum Kızılaya imkansız yani :(

• Kan grubuna tekrar baktır. Bazen öyle hata olabiliyor :)

0|0
    0|0
    • Sürekli kan veriyorum öyle olsa söylerler ya

• emin misin kan gruplarından önce onu düşün. eminsen bence bir test yaptır

0|0
    0|0
    • Sürekli kan veriyorum yani AB diye

• Allah allah bu ne ya annene benzemiyor musun ya da babana

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum valla piskolojim bozuldu kardeşim var onun kişi A beni almjşlar heralde biryerlerden ama kimlikte normal anne baba adı var bu ne yaman çelişki anne

• Orta işte yani babam kumral ben esmerim annemde esmer

• Neyse insallah karismamissindir

• :d aman tanrimm

0|0
    0|0
  • Bizdede öyle , annem A , babam AB, ben O ikizim A :)

0|0
    0|0
  • Sor annene

0|0
    0|0
    • Sakayla karisik soyle evlatlik gibiyim hic mi sana benzemem de

• Uzmek istemiyor iste evlatlik edinmisler galiba

• bir o eksikti zaten ama kimlik normal yani annemle babamın adı var

Yükleniyor...