Şüphelenmekte haklı değil miyim? ne yapmalıyım? bu adamı nasıl doğru davranması konusunda uyarırım?

arkadaşlar okulda bir beden eğitimi öğretmenim var. ilk geldiğinde şüphelenmedim , normal davranıyordu. zaten yeni gelen bir öğretmen 1. dönem geldi. son zamanlarda şüphelenmeye başladım. ancak okuldaki öğretmenler felanda memnun. başkaları hiç şüphe beslemiyor nedense. yoklamada adımı atladı bilerek yaptı sanırım... beni atladınız dedim birşey demedi. baktı ve gülümsedi. sürekli '' naber ''diye soruyor yanıma gelip. iyidir hocam sizden naber''dedim.''iyiyim. sen iyisin demi?''dedi. '' evet. '' dedim. '' kendine gel biraz, hareketli ol tamam mı?''dedi.''sizi çok özledim hocam de , konuş benimle. '' dedi. beni özle demesinin arasında bir fark yok bence. koridorda gördüm. beni görüp gülümsedi. bende nasılsınız diye sordum. iyiyim sen nasılsın diyip güldü. konuşurken omzuma dokunması , derste '' bravo '' diye takdir etmesi , sınavdan 100 vermesi , derse katılmamı istemesi , sürekli konuşmaya çalışması vb. ve sınıfta bir kız etek giydiğinde '' wowow harika olmuşsunuz '' vb. yılışık yılışık davranması , kızın eteğini düzeltmesi , yoklamada adımı atlaması vb. siz ne düşünüyorsunuz? şüphelenmekte haklı değil miyim? nasıl uzak dururum? nasıl gözünü korkuturum? nasıl amacını anlarım? haksız mıyım? siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
sanki okulda kafayı bana takmış. benden güzel ve olgun kızlar var. onlar konuşunca onların yüzüne hiç gülmüyor , samimi davranmıyor sınıfın kızlarına karşı samimi ancak sanki beni hedef alıyor. yoklamada adımı atlaması , sınavdan 100 vermesi (sınıfın küçük bir kısmı 100 almıştı zaten), konuşurken elimi omzuma koyması , benimle konuşurken sürekli gülümsemesi , derse katılmamı istemesi , takdir etmesi vb. ''sizi çok özledim hocam de , konuş benimle.''demesi nedir ya? aramızda 29-30 yaş fark var.
Güncel

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...