Şüphelenmekte haklı değil miyim? ne yapmalıyım? bu adamı nasıl doğru davranması konusunda uyarırım?

arkadaşlar okulda bir beden eğitimi öğretmenim var. ilk geldiğinde şüphelenmedim , normal davranıyordu. zaten yeni gelen bir öğretmen 1. dönem geldi. son zamanlarda şüphelenmeye başladım. ancak okuldaki öğretmenler felanda memnun. başkaları hiç şüphe beslemiyor nedense. yoklamada adımı atladı bilerek yaptı sanırım... beni atladınız dedim birşey demedi. baktı ve gülümsedi. sürekli '' naber ''diye soruyor yanıma gelip. iyidir hocam sizden naber''dedim.''iyiyim. sen iyisin demi?''dedi. '' evet. '' dedim. '' kendine gel biraz, hareketli ol tamam mı?''dedi.''sizi çok özledim hocam de , konuş benimle. '' dedi. beni özle demesinin arasında bir fark yok bence. koridorda gördüm. beni görüp gülümsedi. bende nasılsınız diye sordum. iyiyim sen nasılsın diyip güldü. konuşurken omzuma dokunması , derste '' bravo '' diye takdir etmesi , sınavdan 100 vermesi , derse katılmamı istemesi , sürekli konuşmaya çalışması vb. ve sınıfta bir kız etek giydiğinde '' wowow harika olmuşsunuz '' vb. yılışık yılışık davranması , kızın eteğini düzeltmesi , yoklamada adımı atlaması vb. siz ne düşünüyorsunuz? şüphelenmekte haklı değil miyim? nasıl uzak dururum? nasıl gözünü korkuturum? nasıl amacını anlarım? haksız mıyım? siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
sanki okulda kafayı bana takmış. benden güzel ve olgun kızlar var. onlar konuşunca onların yüzüne hiç gülmüyor , samimi davranmıyor sınıfın kızlarına karşı samimi ancak sanki beni hedef alıyor. yoklamada adımı atlaması , sınavdan 100 vermesi (sınıfın küçük bir kısmı 100 almıştı zaten), konuşurken elimi omzuma koyması , benimle konuşurken sürekli gülümsemesi , derse katılmamı istemesi , takdir etmesi vb. ''sizi çok özledim hocam de , konuş benimle.''demesi nedir ya? aramızda 29-30 yaş fark var.
Güncel

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• 'Hocam tavrinizdan hoslanmiyorum. Dikkat edin biraz' demeyi deneyebilirsin. Niye ozel taktikler ariyorsun, niye amacini anlamaya calisiyorsun ki?

Senin maruz kalmak istemedigin tavirlar icersine giriyor mu sen onunla ilgilen.

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gizli cekim yap tacizci ogretmen diye yoksa onun sozu senin sozune karsi olur. elinde herzaman boyle seyler icin delirin kanitin olsun ;)

1|0
    0|0
    • taciz ettiğini görmedim ama başlangıç gibi.. şüpheleniyorum. aramızda zaten 29 30 yaş fark var. böyle davranması garip... kimseyede danışamıyorum haklıyken haksız duruma düşerim diye.

• bu yuzden dedim ya cekip yap elinde kanit olsun yoksa haksiz cikarirlar seni :)))
      bencede cok ama cok garip sakincali durum bu dikkat et dermisim

Erkekler Ne Diyor 5

• burada taciz yok, erkek öğretmenler kızlara, kadın öğretmenler erkek çocuklarına daha yakın davranabilir, sınırları aşmadıkça bu kısmı normal.. bazı öğrenciler daha çok ilgi çeker ama bunun arkasında faklı niyeti var ise bunu bütün bu anlattıklarından anlaman mümkün değil... yalnız bazı insanların mizacı daha sulu olabiliyor maalesef.

2|0
    0|0
  • "Sizi çok özledim hocam de" ne demek? Kulağa hiç hoş gelmiyor. Mesafeli ol ve gülümseme konuşurken o gülümsese bile. Benzer bir cümle söylerse tekrar uyar, çekinme, sınırlarını bilsin. Yine dokunmaya kalkışırsa eğer, geri çek kendini, yaklaşırsa ısrarla dokunmayın diye uyar. Bana normal gelmedi davranışları.

1|0
    0|0
    • aynen , banada normal gelmiyor.

• Bence haklısın şüphe duymakta. Olabildiğince uzak dur ve sen selâm verme rastladığın'da, anlasın rahatsız olduğunu.

• Yürüyor dikkatli ol

1|0
    0|0
    • aramızda zaten 29 30 yaş fark var. böyle davranması garip... kimseyede danışamıyorum haklıyken haksız duruma düşerim diye.

• aynen , yorumunuz için teşekkürler.

• Rica ederim

• Malı kaldırmıs sana yuruyor fırsatını buldunda alacak kucaa senı dıkkatlı ol oturma kucaınaa..!

1|0
    0|0
    • yorumunu okuyunca istemsiz bir şekilde güldüm :D :D :D :D

• Bu seni ziker demedi deme

2|0
    0|0
    • o nası yorum afsdafds :D

• @BayanMim hangi okul o üni mi? :D

• lisede sanırım.

Kızlar Ne Diyor 7

• Senin öğretmeninse uzak dur. Haberlerde bir sürü şeyler izliyoruz değil mi. Eğer bunlar doğru ise ailene anlat. Korkutma o bu şu bir etki etmez. Adam sana taktı ise bir çare yok hele bide devlet okulu. Lütfen ailene anlat, korkma.

1|0
    0|0
  • Bence gayet normal sakalasiyor art niyetli olduğunu düşünmüyorum eğer sen rahatsizsan ve açık açık soyleyemiyorsan beden diliyle kendini uzak tut. Altı üstü omzuna dokunmuş yok adını atlamis. Takılıyor sadece.

1|0
    0|0
    • beni özlediğini söyle demek ne demektir ya?

• Şaka yani çok abartmis olabilirsin diye düşünüyorum hoca seni tenhada kıstırıp özledin mi beni demedi ya

• Bence hiç yüz verme ve bunu müdür yardımcısıyla falan konuş

1|0
    0|0
    • müdür yardımcısı yalan söylediğimi düşünür , döver bile. korkuyorum söylemekten.

• Seninle konuştuğu zaman ondan olabildiğince uzak bir mesafede dur rahatsız bir yüz ifadesi takın hatta rahatsız olduğunu biraz rahat bırakmasını falan söyle, yılışık insanlardan nefret ederim de ama laf arasında onu kast ederek deme. Sırf bu karakterdeki insanlar yüzünden bu okuldan gidebilirim de

• veya bence de tersle nezaketi falan boşver

• Sen bence uzak dur.

1|0
    0|0
  • Seviyeli dur belki sadece sevdigi bir ogrencisindir

1|0
    0|0
    • herkes öyle diyor zaten , çok sevdiği bir öğrencisisin felan diyorlar ama bilmiyorum. rahatsız olmaya başladım.

• Bence boyle dusunme olabilir sevimli birisin demkki kani kaynadi yeni hoca oldugu icin ogrencilerle iletisim kurmaya calisiyordur

• tersle. bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Şakacı biri olabilir ya da espir yapıyordu benim kocam bedeni hocasiyisdi soyunma odasına girdi sapk hoca bak hele sonra gittide

1|0
    0|0
Yükleniyor...