Batı da kendini ifade edebilmek?

Batıda bir bara girip bir kıza selam verdiğiniz zaman kesinlikle karşılık alıyorsunuz, en azından sizden hoşlanmamış olsa dahi size kendinizi ifade edebilme fırsatı veriyor. Hatta sokaktan çevirdiğiniz birine bile Hi dediğiniz zaman bile hoşça vakit geçirme şansınız var. Türkiye de öyle mi? , o kadar zor ki bir kadınla diyolog kurabilmek, imkansıza yakın. Tipim yerinde olsa dahi bir kadına flörtöz yaklaşmaktan o kadar çok korkuyorum ki, imdat sapık var beni taciz ediyor diye bağırmasından korkuyorum. Aynı ortamda olacaksın da o seni tanıyacak biraz sen onu tanıyacaksın. Yani sizce de çok çok zor değil mi bu erkek milletinin üzerindeki yük.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• aynı dertten müzdaribiz kardeşim yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum ama bende şunu ekliyim kendisiyle muhabbet etme şansı vermeyen kadın yaşları biraz ilerleyince tam tersine dönüyolar birisini bulsamda evlensem düşüncesine bürünüyolar türk kızlarının bir bölümü çok canım

0|0
    0|0
    • iyi de her şey yaşında güzel değil mi kardeşim. Ne yapayım ben pörsümüş 35 yaşında ki kadını.

• söylediklerinde çok haklısın bende aynı şekilde düşünüyorum ama bu bizim kızlardaki ego hatta süper ego olduğu sürece hep böyle devam edecektir kadın eski püskü doğan arabasına biniyo bir oturuşu var sanki dersin cadillacta geziyo g erçek şu ki kadınların bu durum onlara daha çok zarar veriyo ve verecek ileri zamanlarda evde kalıp yaşlanınca yalnızlık kafalarına dank edince ben ne yapmışım diyecekler ama iş işten çoktan geçmiş olacak

• teşekkürler diyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...