Antalyada insanlarla tanışmak neden çok zor?

Ben bu şehirde yeni insanlarla nasıl tanışacam? Millet konuşmaktan kaçıyor. Çevrem sınırlı, 4 5 ay kadar burdayım. Vallahi vaktim boş geçiyor: d

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• cidden yobaz bizim antalyanın insanı ben de hiç sevmiyorum haklısın valla ben normalde çok sıcakkanlı muhabbet birisiyimdir ben bile bazen bıkıyorum buranın insanının öküzlüklerinden

2|0
    0|0
    • yani mesela arkadaşıma diyorum arkadaşalrın varsa getir bak tanışalım, adam kaçıyor yiyecem sanki arkadaşalrını hey allam. Mesela biriyle tanşmışsın önceden sırf konşmayım diye görmezden geliyor adamm nesi sıcakkanlı bunların anlamadım : d

• Derdim sevişmek olsaydı sana mesaj atardım ama böyle bir düşüncem yok zaten. Boşuna vakitlerimizi çalmayalım

• ben derdim sevişme demedim zaten onu örnek olrak verdim zaten ben ilişkilere baştan sınır konmasına karşıyım bıraklım kendi yolunu kendisi bulsun sadece arkadaşlık da olabilir evlilik de , seks partnerliği de bunu kimse bilemez baştan sınır çizmeye gerek yok diyorum ben.

En İyi Kız Görüşü

• Bende çözemedim. Iletisim kurmak baya sorunlu bu sehirde 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Antalya' da çok kaldım ama sıkıntı yaşamadım :D
    ilginçmiş orda olsam tanışırdık kesin :D

0|0
    0|0
  • Tanisalim mi

0|0
    0|0
  • Antalyay gelip ortam yapilmaz mi yani

0|0
    0|0
  • Antalyalilar sicak kanlidir ya

0|0
    0|0
  • hııım işin zor antalyalılar yörük olurr. :D ondandır.. sen istanbullusun haralde :)

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Manavgattaysan gel kahve icelim. ne diyim daha

0|0
    0|0
    • yok ya merkezdeyim olmadı : d

• evet o parayla arkadaşlık etme durumunu ben de fark ettim :/

• Zamanla nefret edersin zaten burali olmayan insanlari tercih et mumkunse kekoda olmasin :) cok bir sirrini verme dedikodularina ortak olma. vakit öldur diyeyim sana. Merak ettigin bisey veya biyer olursa yazarsin ozelden cevap veririm. hadi dikkat et kendine :)

• akdeniz insanı sıcaktır halbuki karadeniz desen anlarımda :D

0|0
    0|0
  • Bir Antalyalı olarak kendimizi sıcakkanlı ve dışa dönük görürüm. Bence sorun sendedir.

0|0
    0|0
  • ne işle meşgulsün

0|0
    0|0
    • mesleğe göre mi öneri yapacan : d
      burda misafirim diyelim bir süree

• evet, belki de. Çünkü ben de Antalyalıyım aslında

• neden illa oradan arıyosun ki:)

0|0
    0|0
  • Haha iyi yem

0|0
    0|0
  • Burda tanışmak çok kolay bence

0|0
    0|0
  • nerelere takılıyorsunuz daha çok

0|0
    0|0
  • Hepsi yapancıda ondan

0|0
    0|0
  • Kahve icmek istegin sahis sitede seks arkadasi arayan genis bir sapiktir uzak dur

0|0
    0|0
    • hadi yaa

• hmm sağol sen de milleti mi takip ediosun : d

• Takip edilcek bir insan degilki edeyim ama cok goruyorum cinsel sorularda
      Senin ne isin var dersen ben normal cevap verirken o kiza asilarak cevap veriyo bir yerde aldatmak normal bisey demisti cok genis :)

• Il disindan transfer yap :)

0|0
    0|0
    • aman napayım şehir dışındaki insanları ayda 1 göremezsin : d

• Her ay iki transfer yapsan 4 ayda sekiz kisi ve orada her gelen bir hafta kalsa iki ayin bos kalir ona da istersen sayiyi 16 yaparsin dikkat et ayni zamana denk getirme :)

• Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Ben antalyafayim. gayette insan canlisiyimdir. denk gelmemisiz demekki :)

0|0
    0|0
    • hayır şey tuhafıma gitti. Kimse arkadaşarını tanıştırmyor mesela saklıyor bele sır gibi : d

• O sikintiyi bende yasiyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver hepsi çıkarcı insanlardır samimi insan çok az olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...