Birisini sevdim ve benden nefret ediyor, bu yaptığı günah mıdır sizce?

O kadar acı çekiyorum ki tüm okul beni konuşuyor beni hor görüyor.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• nefret etmesi günah değilde hakkında çok kötü şeyler mi söyledi ne yaptı bu

0|0
    0|0
    • Dalga geçti benimle yani beni millete anlatıp üzerimden prim yapıyo mesela egosunu yükseltiyo

• Direk desem mi ben seni gerçekten sevmiştim bana şu yaptığına bak dalga geçtin millete anlattın.

• demeden önce bir ağzını ara deki milletin bana bakışları seni sevdikten sonra değişti bununla bir ilgin var mı diye sor daha sonra konuşmaya gir

En İyi Kız Görüşü

• NEden nefret edıyor ama ne yaptın da mesela.
    çift taraflı dinlemek lazım.

0|0
    0|0
    • Hoşlandığımı arkadaşına söyledim o da gitti herkese yaydı beni zor durumda bıraktı. Herkes nefret ediyo okulda benden. Dışlanıp suçlanıyorum gitmem en iyisi

Erkekler Ne Diyor 5

• Tum okulun derdi bu kiz..
    Okul kapanacak ama tum okul bu askin pesine dusmus..
    Asmali okul 1215. Bolum Sezon Finali

0|0
    0|0
  • Günah değil kimsenin kimseyi sevmesi gerekmiyor çünkü insan olarak evet herkes herkesi sevse daha iyi olur ama aşk konusunda olmaz çünkü belki oda bir başkasını seviyordur

0|0
    0|0
    • Peki benimle dalga geçmesinin nedeni ne olabilir? Arkadaşına söylemiştim hoşlandığımı o yüzden alay ediyo olabilir mi diğer insanlar da öyle?

• Dalga geçmek günah sayılır seversin söylersin nazikçe red eder tamam ama dalga konusu tamamiyle kendi karaktersizligini ortaya koymaktir kusura bakma ama karakter yok demekki onda

• çoook günah çokkk cehennem de yanar o kesin

0|0
    0|0
  • Seni bu duruma düşürüyorsa sevme. Sonuçta sen kız çocuğusun onun senin peşinden koşması lazım bence.

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir okul..

0|0
    0|0
    • Çocuk herkesi tanıyor o kadar popüler ki herkese haber gitmiş

• 2. sınıf

• okul değiştir o zaman kaydını aldır başka okula git..

Kızlar Ne Diyor 2

• senden nefret etmesinin sebebi nedir

0|0
    0|0
  • Ay benimkini tüm okul bilmese de nefret ederdi. Böyle kötü kötü bakardı. Takma be unutuyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...