Nereye gidiyoruz insanlık?

Hayatınızın dönüm noktası belki de şu an..

Ne yaşamış ne gördüysek hepsi birer acı tüm güzellikler bile her iyi gördüğümüz nesnenin, insanın, insanların dostlukaların hepsinin bizi parcalama olanağı çok yüksek çünkü ne zaman harika biri harika bi'şey dediysek zamanla bizi yok ettiğirne tanık olduk hepimiz. Kötü diye kötüden uzak durduk iyi diye kötüye yaklaştık aslinda.. Dost olarak birine zarar da vermiş olabiliriz hata yapma hakkımız elbette var göz göre göre kendine engel olamiyorsa bir insan ya muhtaç değildir ya da fazla umursamaz. Biri bize acı verirken biz de başkasına veriyoruz hepimiz suçluyuz. Nereye gidiyoruz insanlık?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Onun içindir ki hiçkimseye güvenmeyeceksin bu deviede. Kalbinin istediğini ve seçtiğini bulup onunla musmutlu bir ömür geçirmek. İşte ben hep eski yılları özlüyorum. O zamanlar herşey daha güzeldi, eski dostlar, arkadaşlıklar, yaşanmışlıklar, evet eskiden herşey daha güzeldi... Bu yüzden dua ediyorum Allah'a sen hayırlısını ver diye...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İnsanlık farklı bir değişim yaşıyor özellikle kültürel ve ahlaki değerler yönünden.
    Bunun örneklerinden biride scorp ve benzeri uygulamalarda sıkça göreceğiniz kişiliklerdir.
    -Scorp ;
    Kız: Seks ile ödeme olsa , yaparmıydın?
    Anne: Para üstünü nasıl alacağım.

Tabi bu bir örnektir, ahlaki ve kültürel değerler farklılaştığı gibi savaşların sebebi olan insanların hırsı sanırım bu dünyayı bitiricek :)

1|0
    0|0
  • İnsan varda insanlık yok.

1|0
    0|0
  • olmayan insanlığa.

1|0
    0|0
  • Dua edelim dostlar.

1|0
    0|0
  • boka doğru gidiyoruz.. çok kötü bir durumdayız ülke olarak.. insanlığa diyecek birşeyim yok..

1|0
    0|0
  • Cevrenizde sizi sadece seven insanları hayatinizdan eleyin. Sizi hem seven hemde değer veren insanlara odaklanın. Çünkü değer veren insan sizi artiniz ile eksiniz ile kabul etmiş biridir ve sizi kolay kolay kirmaz. Size değer veren insanların değerini bilin ve daha çok sevmeye özen göstermeye dikkat edin.

0|0
    0|0
    • Bu söylediğini birkaç ay önce cevaplamış olsaydım eğer yapamam' derdim belki biraz zaman fark etmemi sağladı ya da bu dediğini cidden yapabilmeyi, aslında sorguladigim sadece karşı tarafın hataları değil aslında bizler soruyu yanıtlayan okuyan herkes'' hangimiz bize fazlasıyla değer veren insanı ters tepmedik ki? Herkesçe savunulan 'o bunu yaptı ben hak ettim mi vesaire biz neler yaptık karşımızda ki hak etti mi?

• hepsi menfaatçiymiş bu yüzden yalnızım

1|0
    0|0
  • Aldanma insanların samimiyetine! Menfaatleri gelir her şeyden önce. “Vaad etmeseydi Allah cenneti; O’na bile etmezlerdi secde.

0|0
    0|0
  • bunu bana hatırlat cvp vereceğim bu konuda dostum inan bana

0|1
    0|0
  • Camiyi gecince incek var

0|0
    0|0
  • Bu tarz seylerin artık sorgulanmadıgı bir yöne.

0|0
    0|0
  • Cem Karaca " Bindik bir alamete gidiyoruz kiyamete" yeterince açık bence.

0|0
    0|0
  • Geldiğimiz yere.

0|0
    0|0
  • Nereye mi gidiyor insanlık? Nerden bilelim Onu Allah bilir. 😉

0|0
    0|0
  • gidiyor kötü yerlere.

0|0
    0|0
  • herkes insanlığın kötüye gittiğini kabul ederde kimse kendinin kötüye gittiğini kabul etmez.

0|0
    0|0
    • Yazımda bunun altını çizmek istedim aslında' aynen öyle gerçekler acitiyor

• :((((

0|0
    0|0
  • Gecmisini ve inancini unutan, her turlu hayvanliga gider

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...