Balık burcu erkekleri nasıl kızlardan hoşlanır?

Normalde bu burç hakkında sadece duygusal olduğunu biliyorum geçen biriyle tanıştım ve biraz merak ettim. Genel burç özellikleri zaten yazıyorda ilişkilerinizde nasıl birini ararsınız?

Güncellemeler:
bu burçta olan kimse yok mu?
----------------------

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bende balığım ben burçlara inanmıyorum zaten ama kendi burcumu taşıyorum özelliklerini
    duygusal olur hayal gücü yüksek olur kafa genelde uzaydadır sanatçı ruhludur falan ben birtek duygusal değilim o hariç hariç hepsini taşıyorum
    bu insanlar sıradışı kızlardan hoşlanır özgür ruhlu garip sıradışı tiki kimsenin ne dediğini önemsemeyen insnaslar sıradışı, ilginç insanlardan çok etkilenir
    ben böyleyim ve genel olarak balık burcu erkeği böyledir tabi istisnalar ollabilir

0|0
    0|0
    • bir merak ettim ama kimse cevap yazmıyordu sonunda sen geldin çok teşekkür ederim :)
      Benim bu burçla normalde bir alakam yoktu ama geçen birine denk geldim bana benzediğini farkettim boğa burcuyum ben. Merak başladı haliyle. Ben hayatımın her alanında genelde garipsenen biri oldum. Genelde ilginç gelirim kafasına buyruk gidip kendime balık burcu arkadaşlar bulayım en iyisi sanırım beni tuhaf karşılamayacak burç onlar söylediklerindne bu çıkıyor :)

• zaten her insna farklıdır ilişkilerde burç yorumları yeterli olmazda benimki genel bilgi edinmekti teşekkür ederim :)

• teşekkür ederim Eig için

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Karakterini öğrenmen lazim değil mi bunu sorman için burç dediğin ne ki? Kendini pek buna programlama ve kendin ol neden başkası için maske oluşturasin kendine bebeiiiim 😈

0|0
    0|0
    • öncelikle insanların karakterleri farklıdır ve burçla bu iş çözülmez. Bunu emin olun sizden çok daha iyi biliyorum ancak ben ne söyleyeceklerini merak ettim. Bu birazda eğlence amaçlıydı. Burdan aldığım cevaplarle kendime balık burcu sevgili bulmıcam işin aslını bilmeden konuşmayın

Yükleniyor...