Arkadaslar yardıma ihtiyacım var allah rızası için yardım edin fikrinizo söyleyin?

nişanlım yanlış anlama yüzünden sinirlendi telefona sms geldi Watsap kodu diye aradı beni kodu söyle dedi bende sms gelen kodu söyledim insanlığa bir on dakika geçti vatsapa giremedim tekrar kod geldi onuda sordu söyledim ve vatsapa giremiyorum numara doğrulayan diyo sizce ne olmuş olabilir nişanlım o kadlarla ne yapmıştır vatsapi kapatmış olabilir mi veya da mesajları okunmuş mudur kii gizli saklı yok okusunda o kodları istedikten sonra neden Watsapima giremedim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Baska numarqbyabi numaranla kendi telefonundan senin whatsapi kullanabilmek icin o kodlari sana gelen mesajlarla onaylamis. Ve snaa yazan herkesin mesajlarini artik o okur. Iptal etmedigi snrece

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kodlar senin wp ne girmesini sağlıyor diye biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Whatsapp hesabına erişim sağlamış o kodlarla. Sende tekrar kurulum yap, sonra ve ondaki erişimi sonlandır.

0|0
    0|0
  • Tahminen whatsapp'ı kendi silip tekrar kurdu oraya senin numaranı girdi , numara doğrulama amaçlı sana kod geliyor o kodu istemiştir. Senin mesajlara erişmiş şu anda yani

0|0
    0|0
  • Whatsapi kaldir ve tekrar geri yukle

0|0
    0|0
  • Ne gerek var böyle şeylere ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...