Bu erkeklerin arabalariyla hava atma çabasina gicik oluyorum. Sizce?

Ne zaman biriyle tanissam arabasiyla hava atiyor. Jipiyle yanindan 50 kez geciyo. ya da bir bakarsin facede hep arabasinin icinde foto cekinmis koymus. ya da arabasini henuz gormesem bile araba surerken arar "şu anda musait degilim araba suruyorum" der. Yahu zaten seni aramadim musait degilsen sen niye ariyon. Sair burada arabam var demek istiyor.
Yok yani nedir bu sacmalik. Tamam universite zamaninda kizlar ve erkekler arabali cocuklara cok yalakalik yapmis olabilir oluyorda ama bu heryerde herkese karsi böyle öne surulmez gorgusuz gibi.
Ben de bir bmw alicam bir sene sonra ozaman da bunu yaparlar mi acaba?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Valla 16 yaşından beri arabam var bir kere dahi arabayla foto çekilmişliğim yoktur 😄 Bende uyuz oluyorum öyle tiplere ki zaten meselenin asıl kökü ne biliyor musun görmemişlik yani paranın ağırlığı kaldıramıyorlar birden bulunca valla buna kesinlikle eminim mesela örnek vermek gerekirse Koç gibi Sabancı gibi aileler paranın ağırlığını bilir kaldırırlar bir röpörtajda sorduklarında cebinizde ne kadar para var diye? Onlar üzerimde hiç param yok ben para taşımıyorum olgunluğuyla cevap verip o ağırlığı taşıyabildikleri için saygınlar şimdilerde yeni zengin olmuş bir Adaama soruyorlar bu soruyu isim vermek istemiyorum Adam cebinden paraları çıkartıp birde sunucuya saydırıyor işte bunlar görmemiş ve birgün yerle bir olacak basit insanlardır. Mesele taşıyabilmek aslında

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Bunlar kızların paraya tapınmasının sonucudur. Kekomsu yavşağımtırak erkeklerin yaratıcısı bunlardır

1|1
    0|0
  • prim yapıyor...
    "ay aslında pek hoşlanmıyorum ama beyaz bmw si var"
    "hımmm ya öbürü daha yakışıklı ama bunun da arabası var"
    ya da günlük lüks araç kiralayıp kız telefonu toplayıp 1 ay o bir günde toplanan telefonlarla flört edenler... bunlar hayatın gerceği...
    sorun kızlarda erkeklerde değil...

1|1
    0|0
  • Bu karakter meselesidir, mesela benim çok samimi arkadaşım araba profudr (bana göre) elinin altından 1. sınıf diebileceğim 10larca araç geçmiştr, şuandada 3 tane aracı vardr ben 1 kez bile bunu kendi arabasının fotosunu çekerken ya da bir kıza hava atarken ne gördüm ne duydum. Nede sosyal hesaplarında böyle bişeye şahit oldum. bir kişi görgüsüzse, her mevzuda görgüsüzlüğünü gösterir sadece arabada değil . Maalesef bu devirde çoğu insan görgüsüzlükte birbirleriyle yarışır halde.

0|0
    0|0
  • Malesef öyle sanki sadece kendisinde araba varmış gibi davranan ezikler var

1|0
    0|0
  • Aynen bende ayar oluyorum o kadar araba alıp sattım bitane fotoğrafım yok, motosiklet aldım onunla da yok. Hiç samimi değil çok basitçe bir hareket. Şuanki fotoğrafımda şirket arabası öyle hava atıcak bir pozisyonda yok.

1|0
    0|0
  • Talep var

0|2
    0|0
  • Tamam araba ile hava atmak hoş değil,
    ama üç paralık lensi gözüne takıp objektifin dibine kadar yaklaşan ve gözünü patlatarak poz veren aptaI kızların yanında, araba havası atan erkeklerin lafı bile olmaz bence..

0|0
    0|0
  • tipi olmayanlar genelde bunu yaparlar

0|0
    0|0
  • Bencede iticiler ya

0|0
    0|0
  • Kizlara da var direksiyon basinda

0|1
    0|0
  • Gormemisin oglu olmus tutmus pipisini koparmis
    Misali...

0|0
    0|0
  • zenginlik göstergesidir genelde, gereksiz tofaşla 10 liralık benzin koyup aşağı yukarı 20 tur atıorlar :D

0|0
    0|0
  • bunların sorumlusu para delisi o lar :D

0|0
    0|0
  • araba olsa hava atıcamda yok :)

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • çünkü başka bir yetenekleri yok. anca baba parasıyla hava atıp kendini bir halt sanan insanlardır onlar...

0|0
    0|0
  • Sende gözümüze gözümüze sok :D bari nispet olsun

0|0
    0|0
  • valla bizde kzıların arabalı erkek arama çabalarına uyuz oluyoruz

0|0
    0|0
  • Arabam yok, bisikletim vardı çalındı. Onunla da hava attığımı sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Görmemişin bir arabası olmuş çekmiş vitesini kopartmış

0|0
    0|0
  • şair burda bmw alacağını anlatmış...

0|0
    0|0
  • Birde araba sürerken kafasını süs köpeği gibi camdan çıkaranlar varya ayar olurum

0|0
    0|0
  • Bmw asktır hava olsun diye sunmam

0|0
    0|0
  • Mal işte başka yetisi , hüneri yok demekki.

0|0
    0|0
  • sen de haklısın ama araba iş görüyor bu da bir gerçek tabi hava atmayı gerektirmez.

0|0
    0|0
  • arz talep meselesi arkadaş haklı

0|0
    0|0
  • Yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Görgüsüzlük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynenn :D

0|0
    0|0
  • Hemen uzaklaş öylelerinden :D

0|0
    0|0
  • Araba sevdası işte :) ben de bahsettiğinin kız versiyonuyum caddelerde drift ata ata dolaşıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...