Avukatı şikayet edebilirmiyim?

10 senedir ayni evimdeyim ve cadde üzerinde bugün hacize gelmişler 3200 tl borcum var esnafa komşuya sormuşlar sonra kapinin önüne polisle geldiler cok sinirlerim bozuldu agladim esnafa herkese rezil olduk adama bagirdim sen niye üçüncü kişiye bilgi veriyosun niye komsu esnaf kapima dayaniyor dedim adamda sik.. Esnafini dedi toplam 3 kisilerdi biri gülüyordu biride babamin üzerine yürüdü poliste bagirip duruyodu dalga geçer gibi hali vardi hepsinin komşu geldi sakinlestirdi beni ben şimdi bu avukatlari şikayet edebilirmiyim

Güncellemeler:
Babama hadi hadi vardır sende para diyor üzerine gidiyor o kim ki boyle diyor görevini yapicaksa yapsin digeride 18 yildir bu isin içindeyim ben diyo polislerce onu tutuyo böyle asilik var mı ya
3 adam vardi bir bayan bendim adam agzina ot parçası almis lay lay lom yapar gibi birde babama omuz atiyo

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kadınla küfürlü konuştu. öyle mi? hayatı kayar! tanık var mı?

0|0
    0|0
    • Ya çok zoruma gitti ben insanca konuşmaya calisiyorum babam yasinda adam karsimda küfrediyo poliste bana bagiriyo ayiptir yani tanik olsa bile napicam adamlar kafa tutuyo 18 yildir isin içindeyim diye

• adam dediğin icra memuru ve bir polis. öyle mi? arkası ne sağlam olacak? hakim karşısına çıksın gör bakalım. böyle üst tondan konuşabiliyor mu? bak sana şu kadarını söyliyim. git güzelce anlat. adam sözlü olarak taciz etti. ağzından böyle böyle laflar etti de. o dakka evinden alınmazsa birşey bilmiyorum. emin olmak istersen bir avukata da danış.

• Sağol kardeşim bir avukata sorucam şimdi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Elbette edersin

0|0
    0|0
  • edemezsin şikayet adamlar görevlerini yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • Küfürlemi yapıyorlar benim yasinda çocuğu vardır be

• Adam güya ablama mesaj atmis yalan yok öyle birsey kapiya gelmiş gitmiş polis alip geldi ablam para verdi kabul etmedi babamin üzerine gitti hadi hadi sende vardır para dedi birşey imzalamadik olan bize oldu herkese rezil olduk poliste icra memuru genç te babamin üzerine gitti dövmeye kalkistilar

• sizde hata evde halledecektiniz her şeyi istediğinizi götürebilirsiniz buyrun diyecektiniz zaten evden çoğu şeyi götürmek yasak

• paran coksa et ama bir sonuc alamazsın paran cok olsa zaten avukat kapıya gelmezdi

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum ki boylr bsiey ola

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...