Annem çok sabit fikirli ve olumsuz ne yapmalıyım?

kardeşim evli ve evliliğinde olumsuz şeyler yaşıyor sorunları var ve eşinden sözlü ve fiziksel şiddet görüyor bu yüzden annem benim evlenmemi istemiyor çok moralim bozuk..

0|3
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Annen haklı evliliklerin çoğu parasal nedenlerden geçimsizlikler oluyor. erkek yeteri kadar kazanamazsa o evliliğin ayakta durması zordur. Yani sadece o adama aşık olmakla bitmiyor bu annen bu yüzden haklı işte. En azından kendi evi olmalı en az her ay 4000 TL maaşı olmalı ki o evlilik düzenli ve mutlu olsun...

1|0
    0|0
    • Kızların tek hatası ne biliyormusun aşk ile evliliğin yürüyemeyeceğini düşünememeleri.. kızlar birazcık zekice düşünebilseler kendileri zaten sorunun cevabını bulacak rahat edecekleri eşide seçecekler..

• ona güveniyorum yani beni kırmayacağını düşünüyorum tabiki garanti edemem ama rabbim kurt sa kuzu etsin

• Amin inşallal kalbinden geçenler gerçekleşir inan bir kız için çok zor..:(

• evlenirken kişinin önce ahlakına bakın.
    imansız kişi hayatınızı zehir eder.

1|0
    0|0
  • Sen de tam. tersi uysal kibar. birini. bul. Fikri degisir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Anneler gününde yenisiyle değiştir.

0|0
    0|0
  • Anneni ikna edecek birini bulursan izin verir neden biraz alttan alıp tatlı dille yaklaşmıyosun gönlünğ hoş tut sen yine bildiğini yap

1|0
    0|0
    • vallahi anneme sesimi hiç yükseltmedim ama şu an görüştüğüm biri var ve onu tanımak yerine ondan ayrılmamı istiyor sırf kardeşim bunları yaşıyor diye ben de ömür boyu bekar kalmaya mahkum kaldım sanki

• Sen ikna edersin zıtlaşma yeterki 😊

• inşallah dua ediyorum

• Herkes aynı değil. Benim ablam var evli gayet mutlu ve hiç şiddet görmedii bundan eminiz. Ama ben evlendim şiddet gördüm ve ayrıldım annen cok saçma düşünüyor ben ayrıldıgım halde annem bana bir daha evlenemzsın demiyor cunku tek düze düşünmek saçmalık biri kötü oldu diye diğeri de aynı olacak değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...