Kapat

Evlenince İlk Günden İtibaren Çocuk Yapmak Doğrumudur?

Arkadaşlar ben derhal çocugum olsn istiyorum ve aynı şekilde eş adayımda böyle düşünüyor, çocuk konusunda çok bilgili, eğitimli biriyiz çevremizde bilir bunu... Evlendikten yaklaşık 9 ay sonra çocuk sahibi olmak çevreye nasıl yansır, yani evliliğin ilk günlerinden bu durum nasıl yorumlanabilir?

Güncellemeler:
Not:Planladığımız giibi olrsa 25 yaşında evlenmiş olacaz ve genç yaşta çocuk sahibi olmak istiyoruz, biz çok yaşlanmadan çocuklarımızın gençliğinde zaman geçirebilmek için
Hala güncel :)

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu yaz evleniyorum ben ve nisanlimda o seklde yapmayi dusunuyoruz gerci bizim yasimiz biraz daha genc ama olsun :) cevredekiler cok dusunur acaba evlenmeden iliskimi yasadilar dye ama benim umrumda bile olmaz ben bole istyorsam kmsenin birsey demeye hakki yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yaşlar genç ise bir iki sene beklenebilir aslında. Ama ileri yaşlarda evliliklerde çocuk hemen düşünülmelidir. Ama tabiki her iki tarafta bunu istiyorsa olmaması diye birşey söz konusu değil. Çocuk aileyi aile yapan unsurlardan bir tanesi. O yüzden çocuksuz ev çiçeksiz bir eve benzer.

www.egitimdanismanim.com/.../...TMAYIN-715x400.png

encrypted-tbn3.gstatic.com/images

0|0
    0|0
  • kendi hayatınızı yaşayın derim önce çocuk yapınca çabuk yaşlanıyor insan :/

0|1
    0|0
    • yoo onlarla zaman geçirmek daha güzel olur bizce :) akrabalarımızın çocukları zaten bizi anne babaları gibi görüyor resmen aramız çok iyi çocuklarla :)

• Bence 1-2 sene kendinize zaman ayırmanız güzel olucaktır hemen bir bebiş sahibi olursanız her yönden zorlanırsınız
    Panda tavsiyesi 🐼

1|0
    0|0
  • Benim kuzenlerde evlenir evlenmez direk çocuk yapmislardı aille hamile oldugunu duyunca hemen evlilik dısı iliski mi yasadılar da evlendiler bunlar diye dusundu 😒

0|0
    0|0
  • Hayır evlilik sürecine alışılmalı önce.

0|0
    0|0
  • Dogru degil

0|0
    0|0
  • Yapin gitsin ne olucak

0|0
    0|0
  • Hayır değildir, evliliğin oturması için en az 1 yıl verilmeli kanımca. Çocuk yapmak kolay, çocuğa bakmak zor!

0|0
    0|0
    • Maddiyat sorun olmayacak çok fazla, çocuk eğitmek desen en iyi olduğumz konu belki de :)

• Ben maddiyat anlamında demedim, manevi anlamda dedim. Yüreği yetim çocuklar büyümemeli. Sağlıklı bir evlilikte büyümeli çocuklar, anne babadan ayrı değil. Evliliklerine güveniyorsa çiftler, çocuk dünyaya getirmeli.

• Belli bir sürenin geçip çiftlerin birbirlerine alışmasını beklemek en güzeli

0|0
    0|0
  • Bence doğru değil.

0|0
    0|0
  • Değildir

0|0
    0|0
  • bence biraz vakit geçirin

0|0
    0|0
  • Ben evlendim evlendikten iki üç gün sonra hamile kaldım ama kimseden yanlış bir söz duymadım. (Çocuğum doğmadı bu arada öldü) . Ama allah sana neyi ne zaman vereceğini elbet bilir hayırlısı de deneyin olursa olur..

0|0
    0|0
    • :( geçmiş olsn.. inş ilk hayırlısı olsnda ne zaman olrsa olsn

• Sağol allah razı olsun kimseyi takma ne olursa olsun hayat senin karar senin evlat senin...

Erkekler Ne Diyor 6

• Millet için değil kendiniz için yaşayın. Olursa kısmet olmazsa yine kısmet. Bu konuda başkalarının ne dediğine kulak asmayın.

1|0
    0|0
  • Yargılamak ya da cinsel hayatınız hakkında dedikodu yapmak başkalarının haddine değil. Ne istiyosanız onu yapın. Mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım artık evlenmiştir istediğiniz gibi yapabilirsiniz evlendikten sonra çocuk sahibi olmak kadar doğal birşey yok unutmayın baskalarindan çok sizin isteğiniz ve düşünceleriniz önemli nasıl istiyorsanız hazırda velisinin öyle yapin saygılar

0|0
    0|0
  • Milletin agzı torba degil ki büzesin. Sen en iyisi 1 ay felan sabretde dedikoduya maha verme.. Yoksa ateş olmayan yerden duman çıkmaz mı?

0|0
    0|0
    • Dimi, hiç böyle yorumlamamıştım

• Hayır mantıksızca

0|0
    0|0
  • Senin ya da eşinin istemesiyle olmaz, olduranda O öldürende O

0|0
    0|0
Yükleniyor...