Trafikte Kadın sürücüleri boğmak istiyorum, kim size ehliyet veriyor :D 🚗 ❌?

Dün trafikte Kadının biri dikiz aynasından makyaj yapıcam derken bariyerlere vurdu, son anda kendimi sağa attım. Yine akşama doğru bitanesi Hız şeridinde 50 km ile gidiyor, yol istiyorsun sanane der gibi bakıyor. Bunları varya ısırırıp ısırırp koparıcaksın :D sinirden gülüyorum..

Güncellemeler:
+ '' Hanımefendi neden sinyal vermiyorsunuz? ''
- '' Benim nereye gideceğim kimseyi ilgilendirmez ''

Durum bu :D
...

1|1
24|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Ben de erkeklerden nefret ediyorum. Herşeyi bildiğini sanan, sinyal kullanmayı kendine hakaret sayan, yaptigi saçma hareketleri ileri derece sürüş sanan, kadına yol vermeyince küçük hesaplarla mutlu olan, kendi hata yapınca "hata" , kadın hata yapınca "kadın işte ne olacak" diyen, kırmızı ışıkta arabanın içine içine bakıp laf atmayı adamlik sana her kim varsa trafikte düz duvarda belasını bulmasını temenni ediyorum.

4|2
    0|0
  • Allah Allah öylemi :D

0|1
    0|0
  • Tabiki herkes aynı değil, "size kim ehliyet veriyor" demek yanlış. Ama mesela ben okadar araba ve motor tutkunu olmama rağmen, korkumdan ehliyet alamıyorum.

0|1
    0|0
  • Bence de bayanlar taksi kullanmalı erkekler kendi arabalarını 😂😂😂
    Ben öyle yapıyorum en azından trafik canavarı olmak yerine 😄😄

0|1
    0|0
  • Bende dün gördüm kırmızı ışıkta oje suruyodu 😂 boylelerine vermemeleri lazım ama genelleme yapma bende bayanım ama onlar gibi değilim 😄 en azından araba kullanırken 😂

0|4
    0|0
  • 👏👏👏👏 katılıyorum ama nadir istisna bayanlarda var

0|1
    0|0
  • Bende o istisna erkeklerden şikayetçiyim biz en azından dikkatliyiz, ne sinyal verirler birde uzunları gözümüze gözümüze sokmazlar mı?

0|1
    0|0
  • Ahahahahahahaha ay koptum ya detaya 😂😂

0|1
    0|0
  • Sakin genç, panik yok

0|1
    0|0
  • Kadın erkek esitligi var. Kadinlarda ehliyat alabilir. Ve her kadin oyle surucu degil. Karsilastigin birkac jadin icin her kadini oyle surucu sanma.

0|1
    0|0
  • Sakin ol şampiyon 😂
    Her kadın aynı değil ama

0|1
    0|0
  • sakinleş ya hepimiz aynı değiliz 😂

0|1
    0|0
  • 50 km değil, 50 km/sa
    Memnun değilsen araba kullanma.

0|1
    0|0
  • bırakın kadınları rahat sürsünler

0|1
    0|0
  • hep biz suclu oluruz zaten

0|1
    0|0
  • Size kim veriyorsa o Ehliyeti, bizede onlar veriyor😅

0|1
    0|0
  • Sürücü kursu veriyor kim verecek

0|1
    0|0
    • ilk bu espiriyi yapmayın yazmıştım sonra sildim :D

• Yapmazsam olmazdi neyse biz sizden iyi suruyoruz kazalarin yude 70 ini erkekler yapiyor 😉

• Bu kadar trafik kazası da kadın sürücüler yüzünden zaten

0|1
    0|0
  • Bazıları öyle ama ben mükemmelim

0|1
    0|0
  • Gayet güzel kullanıyoruz, erkekler bizi rahatsız ediyor hep başka yol bulun kendinize. :D

0|1
    0|0
  • Erkek kötü araba kullanıcı sadece "kötü araba kullanan bir insan" kadın kötü araba kullanınca "Kadınlara ehliyet verilmesin"

Kaza oranlarına bakılırsa sırf kadın düşmanlığı yapmış olmak için sallıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • belli baya sinir olmuşsun verseler giberim der gibi

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• aynen

0|1
    0|0
  • Kötü araba kullanan erkeklerde var. Herkes aynı değildir.

1|2
    0|0
  • bayanlar her kurala uydukları için sıkıntı oluyor
    mesela virajlarda bazen 50 km hız gösterir ama trafiğin akışı nedeniyle herkes o viraja 80-90-100 arabasına göre yüksek hızda girer çıkar ama bayanlar illa 50 ile girecek neden çünkü tabela öyle gösteriyor :D

0|1
    0|0
  • erkeklerin de farkı yok

0|1
    0|0
  • ha ha ha aynen bir de kendi hatalarını bilmezler yol vermezler önlerine sinirle falan geçince de beni sıkıştırdı taciz etti falan derler . sıkıştırmak ne kelime gebertesi geliyor insanın :D

0|1
    0|0
  • kötü kullanıyorlar. Geneli tabii

0|1
    0|0
  • Banada oluyor kadınn arabası passat yol açık olmasına rağmen ilerlemiyor 20 dk bekledm kadını korna çaldım selektör verdim yine ilerlemedi telefonuyla oynuyordu bütün herkes onu bekliyordu kadın ilerledi 20 dk sonra herkes kadına bakıp laf attı :D

0|1
    0|0
  • Bende knk

0|1
    0|0
  • At arabasi kullansinlar

0|1
    0|0
  • güncellemeyi okumax olaydım yutkuna yutkuna güldüm nefes alamadım😂yav hakkaten böyle ama bir çoğu. Bir de tereyağı gibi üste çıkma çabaları yok mu öfff😂

0|1
    0|0
  • evet ben daha kadın sürücülerden bir tanesinin düzgün sürdüğünü görmedim geçen önümde motorsikletli adamın birini ezecekti

0|1
    0|0
  • sonra geçirdilermi bir tarafa öndeki araç sinyal vermedi panik yaptım derler asdadsdadsad...

0|1
    0|0
  • Aynen hacı😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Cinsiyetci bir düşünce. Her kadın öyle değildir.

0|0
    0|0
  • cidden oynadıkları hayat
    çıkma arkadaşım trafiğe

0|1
    0|0
Yükleniyor...