Lut Kavmi saçmalığına hala inanıyor musunuz?

1) Lut Kavmi'ndeki erkeklerin hepsi nasıl eşcinsel olabilmiş?
2) Lut Kavmi'ndeki kadınların hiçbiri nasıl eşcinsel olmamış?
3) Eşcinsellik ilk defa sadece dünyada neden Lut Kavmi'nde görülmüş?
4) Lut Kavmi'ndeki erkeklerin hepsi birbirinin eşcinsel olduklarını nereden biliyor?
5) Lut Kavmi'ndeki erkekler sokaklarda hiç mi birbirlerinden çekinmemişler?
6) Lut Gölü çevresinde neden Lut Kavmi'ne ve eşcinselliğe dair hiç bir kalıntı yok?
7) Kuran'da ve Tevrat'ta Lut Kavmi'nden bahsedilmişken İncil'de neden Lut Kavmi'nden bahsedilmemiş?
8 ) Pompeii'de neden eşcinsellerin değilde zinakarların daha fazla kalıntısı var?
9) Roma, Pompeii'ye göre daha sapkın bir şehirken neden Tanrı Roma'yı değilde Pompeii'yi helak etmiş?
10) Bütün bunlar Tanrı'nın Lut Kavmi'ni eşcinsel yaratıpta helak ettiğini, Lut Kavmi'ne ve günümüz eşcinsellerine komplo kurulduğunu ve haksızlık yapıldığını kanıtlamıyor mu?

1|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hakikaten anlamıyorum. Bir insan nasıl bu kadar bilgisiz olup da bir de çıkıp gelip burada ahkam keser? Maddelerinin çoğu saçma. Dur şimdi beynini bir zorlayayım:
    1. Madde için: Lut kavminin hepsi eşcinsel değildi Hz. Luta iman edenler çıkarıldı kalanlar helak edildi.
    2. madde: Kadınların eşcinsel olmadığını nereden çıkardın? Kadınlardan bahsetmediği için mi? Peki eşcinsel kavramı sadece erkeği mi kapsıyor? Kuranda o işi anlatmak içşn kullanılan ifadeyi nasıl sadece erkeğe atfettiysen artık
    3. Madde: bu kadar saçma bir soru olur ya da gereksiz kavramı daha güzel durur. Aklı selim bir insan ne demek istediğimi anlar boşuna çarpıtma
    4. madde: islam tarihi kaynaklarında birbirlerinden çekinmedikleri sıkça geçer sizin de tam istediğiniz gibi yani
    5. madde: yukarıda açıklandı
    6. madde: ne gibi bir kalıntı bekliyorsun? Sanki orada yaşamamış gibi oldular ifadesi ne anlatıyor sana? Böyle bir pisliği yapanların kalıntılarının kalmaması zaten doğal bir şey
    7.

0|0
    0|0
    • Madde: çünkü kuran duşındaki diğer ilahi kitaplar tahrif edildi mesela incil geldikten 400 yıl sonra yazıya geçirildi keza tevrat daha uzun süre yazıya geçirilmedi bunların bozulmadı üzerine başka değişik kitaplar geldi zaten yoksa hepsinin içeriği aynıdır. Tevratın bozulması üzerine incil ; incilin bozulması üzerine kuran gönderildi dolayısıyla bu pisliğin incilde yer almaması hiçbir şey ifadr etmez
      8. madde: pompei hakkında fazla bilgim yok o yüzden tartışmaya girmeyi düşünmüyorum
      10. Madde: son son bombayı patlatmışsın iyi güldüm. Allahu teala lut kavmini eşcinsel yaratmamıştır onlar kendi cinsel tercihini o şekilde kullanmışlardır zaten ne kadar farkındasın bilmiyorum ama eşcinselliği cinsel tercih diye basitleştiren sizler değil misiniz? Şimdi kalkıp da hem öule yarattı hemde yok etti diye nasıl söylebilirsiniz

• Ayrıca bir şey daha var "Allah Roma dururken neden Pompei'yi yok etmiş" nereden biliyorsun ki pompeinin romadan kötü olmadığını? Unutmayasın ki bir kavim içlerinde adam kalmadığında helak edilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• inanmıyorum
    Nuh tufanı saçmalığına da inanmıyorum

1|0
    0|0
    • Abi, Türk'ün soyunu araştırmadın mı nerden geliyor?

• Tamam ben o din konusunu tartışmıyorum :) bize göre soy böyle ilerliyor sana göre böyle değil mi?

• evet bana göre de böyle

• bir kavmin helal olması için içlerinden bazı şahısların değil toplumunun genelinin bazı kuralların dışına çıkıp tamamen sapıtmış olması gerekir insanların bazılarının doğuştan içlerinde eşcinsellikle doğmaları değildir sorun zaten onların içinde de doğüarken bu duyguyu koyan yaratıcıdır asıl sorun tüm herkesin sırf zevk için bunu sıradanlaştırıp yapmasıdır onun ötesinde kendilerine uyarıcı geldiği halde hala bildiklerini okumalarıdır günümüzde arkeolojinin tarihin hala yanıt bulamadığı neden terk edildiği bilinmeyen aniden boşalan yüzlerce şehir vardır ya da tarihte adı geçip yerlerinde hiç bir kalıntı olmayan bir okadar şehir daha vardır bu da kutsal metinlerde anlatılanların saçmalık değil gerçeğin ta kendisi olduğunun en büyük delilidir.

0|0
    0|0
  • Doğru söylüyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...