İnsanlara olan güveninizi, inancınızı yitirdiğinizde ne yapıyorsunuz?

Büyük bir sorunum var, insanlara olan güvenim -lerde, inanmıyorumda. Çoğu zaman samimiyet göstermiyorum hep böyle bir dikkat ediyorum hiç rahatça davranmıyorum o yüzden. Çünkü ben içten net bir insanım, gösterdiğim samimiyet bana hiç güzel bir şey olarak dönmüyo. Cıvıklığı boş konuşmayı özentiliği falan sevmem, çevremde bu yüzden hep bir mesafeli biriyim, hoşlanmadığım için biriyle hemen samimide olamam ciddi anlamda emin olmam gerekir ondan, o zaman dünyaları yakarım onun için. Ama bu artık bende sorun oldu. bir sakatlık çıkıcak yine diye kimseyle samimi olamıyorum? Ne yapıcam böyle ben? daha detay yazsam okumıcaksınız yazmıyom o yuzden

Güncellemeler:
"Güvenmek" bence gunumuzun en onemli hissi. Ve en zor. Guvenmenin ustunde cok durmayan insanlar bana gore kisilik problemleri olan bazi seyleri cok daha kolay yapiyolar. Sirf gunumuz insanlarin gereksiz rahatligiyla civikligindan vicikligindan gevsekliginden sakinmak icin guvenme duygusuna daha cok dikkat etmek gerekiyo. Konu burda dostta olur arkadasta sevgilide.
Herkese tesekkurler.

1|0

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...