Ben Nasıl bunca şeyi önceden görüyorum , bunu yaşayan birileri var mı ve bu durumun bir adı var mı?

Öncelikle dalga geçmek vs için yazmıyorum hepsi yaşanmış şeyler garip hala anlamlandıramıyorum belki ne olduğunu bileniniz vardır ben rüyamda gördüğüm şeyleri bir bir hayatımda yaşıyorum , sevdiğim adamla küsmüştük rüyamda barıştık o koşullarda o mümkün değildi ama oldu sonra mesaj attığını gördüm sabah kalktım gerçekten de öyle bire bir öyle aynısı , neredeyse makul olan her rüyamı yaşadım fantastik olanlardan bahsetmiyorum veya çok gelecekte olacaklardan ben değiştiğimi bundan iki yıl önce gördüm iki yıl sonra rüyamda gördüpüm kızın aynısı oldum bu ne tam olarak öngörü filan mı , sonra biriyle kavga ediyorum rüyamda yakında da o kişiyle kavgamız oluyor , köpek kovalayan rüyalar götürdüm ta ki gerçekte bir kez köpek yakalayana kadar o günden beri öyle bir rüya görmüyorum 😊Bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olacağım teşekkürler

0|0

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...