Ben Nasıl bunca şeyi önceden görüyorum , bunu yaşayan birileri var mı ve bu durumun bir adı var mı?

Öncelikle dalga geçmek vs için yazmıyorum hepsi yaşanmış şeyler garip hala anlamlandıramıyorum belki ne olduğunu bileniniz vardır ben rüyamda gördüğüm şeyleri bir bir hayatımda yaşıyorum , sevdiğim adamla küsmüştük rüyamda barıştık o koşullarda o mümkün değildi ama oldu sonra mesaj attığını gördüm sabah kalktım gerçekten de öyle bire bir öyle aynısı , neredeyse makul olan her rüyamı yaşadım fantastik olanlardan bahsetmiyorum veya çok gelecekte olacaklardan ben değiştiğimi bundan iki yıl önce gördüm iki yıl sonra rüyamda gördüpüm kızın aynısı oldum bu ne tam olarak öngörü filan mı , sonra biriyle kavga ediyorum rüyamda yakında da o kişiyle kavgamız oluyor , köpek kovalayan rüyalar götürdüm ta ki gerçekte bir kez köpek yakalayana kadar o günden beri öyle bir rüya görmüyorum 😊Bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olacağım teşekkürler

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• temporal lob'un amigdala ile olan sinirsel bağlantısında nöron ağlarının iletişim bağlantısında bir zaman algısı değişim problemi olabilir

1|0
    0|0
    • Gülmekten öldüm çünkü 😂😂😂

• niye ben gayet havalı şeyler yazdığımı düşünüyordum :D dfdf

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar o kadar sıradan ve günümüzden şeyler ki şaşırmamak lazım. Tesadüftür yani sakin ol reis 2 sene önceden görmezsin 😂 ben rüyamda imkansız şeyler gördüğüm içim böyle bir sıkıntım da yok çok şükür. En son uzaylılar kovalıyordu 😂 he sanada gelince fazla şaapma rüyanda kötü birşey görürsen kafayı bozarsın 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu dediğin nadirende olsa banada oluyor gerçekten

1|0
    0|0
  • Bana sayısalın bu hafta ki numaralarını versene hacı.

0|0
    0|0
    • Öyle değil ya kendi hayatımla ilgili olacakları önceden görüyorum

• Ya öyle şunu göreyim gördüm değil birden görüyorum

• Tamam işte al sayısalı birden mi görürsün 15 dakka sonramı görürsün 1 saat sonra mı sana kalmış.

• Ben de dün rüyamda idda'da 2 maçın ilk yarı ve maç sonucunu gördüm, bugün ikisine oynadım ve kazandım :-)
    Gördüğüm maçlar da şunlar :
    Fenerbahçe maçı 0/1
    Sevilla maçı 0/1

0|0
    0|0
    • Bu Nasıl oluyor peki ne bunun adı

• Ya sen açıklamayı okumadın galiba gelen mesajın hayal gücü mü olur ya sabır 😂😂

• Mesajın geleceğini gün boyu düşünürsen ve sana o mesaj atılırsa bunda başka mucizevi bir şey arama..

• Kalp gözü

0|0
    0|0
  • Benim rüyalar gibi rüya görme sen kanka yoksa bohu yeriz 😂

0|0
    0|0
  • Süper bir yetenek

0|0
    0|0
  • İnançlı mısın

0|0
    0|0
    • Evet de ne alaka?

• Sen şeyi demek istion dejavu gibi bişey demek istion

• Dejavuyu biliyorum bu çok farklı bir şey , bak mesela rüyamda köpek saldırırdı bir Aralar bana hep bir gün gerçekten saldırdı o günden beri öyle bir rüya görmüyorum

• bazı şeyler malum olabilir normaldir

0|0
    0|0
    • Bazı şeyler değil neredeyse her şey

• Ermek değil başka bir şey bu benim hislerim biraz faza kuvvetli ama uykudayken Nasıl etkin oluyor onu çözemedim

• herşey malum olabilir normaldir fazla üzerine düşüp kafanı kurcalama

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...