Neden kımse KİLİSİN çaresizligini görmuyor?

70 ın üzerinde roket düştü bu şehre ınsanlar kaçıyor. Korkuyor bugun 6 yasındakı nisa kurban gıttı bu zulme o cocugun sucu neydı sosyal medyada kilis akp oy verdı hak edıyor bunları dıyorlar ınsanlar bu kadar yobazmı nisadamı akp oy verdı.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İşid orayı da ele geçirmeye çalışıyor benim yaşadığım il ile arası da fazla yok orada okuyan arkadaşlarım da var Allah yardımcısı olsun onların elimizden gelen de bir şey yok ki :(

0|1
    0|0
    • Devlet ıse taht derdınde kımse burayı görmuyor arkdaslar sosyal medyada akp ye oy verdı oh hak ettı bunları dıyorlar.

• vicdansız onlar bir grup iğrenç insanlar.

• Onları allah af etsın.

En İyi Erkek Görüşü

• "O roketler Kilis'e bilinçli mi atılıyor bilemiyoruz." Said by AKP.

0|0
    0|0
    • Bilemezler yer cekımınden dusuyor. Valimiz abdestsız gezmeyın dıyor.

• O roketler aslında kafir Rusya'ya atılıyor. Ama Kilisteki paralelci yer çekimi, roketleri Kilis'e zorunlu inişe zorluyor.

• Sehırde adam kalmadı saray hala taht derdınde.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çünkü insanlar ne yazık ki ekranlardan yansıyan şeyin gerçekliğini idrak edemiyorlar insanların anlayabilmesi için olayların burunlarının dibinde gerçekleşmesi gerek çünkü. Kilis de değil sadece konu, insan duyarlı olup dünyanın derdini çekmeye başladığında anlam veremiyor acıların altında eziliyor o yüzden de elinden geldiğince görmezden geliyor 'başkalarını' bana kalırsa.

0|1
    0|0
    • Söze gelınce vatan ıcın asarlar keserler kilis türkiyede degılmı surıyeye verıldıde bızmı mülteciyiz bı kere bı devlet buyugu cıkıp korkmayın artık bomba yagmıcak demedı.

• Kilisin yerli nüfusu göç etmiş diyorlar doğru mu

0|0
    0|0
    • Yemın ederım bugun petrole aracıma benzın almaya gıttım. Benzın yoktu petrolde 4 bın arac bugun benzın almıs sız dusunun sadece benım gıttıgım pertolden sehır tamamen hayalet.

• haklısınız artık daha ciddi birşeyler yapılmalı bunun için

• Ekmek alıcak fırın yok adam kapattı gıttı. bellı marketler acık onlarda zorunluluktan. ben kacamıyorum sevdıgım ınsanlar burda burda buyudum baska bı yerde sıgınmacı olmak ıstemıyorum keske hersey eskısı gıbı olsaydı.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...