Evli bir kadının kocasının arkadaşıyla görüşmesi normal mi?

Bir arkadaşımın eşini devamlı kocasının arkadaşının dükkanında görüyorum, her iki günde bir adamın dükkanında başbaşa oturmuş sohpet ediyorlar kahve içiyorlar, bir kaç kere watsaptan mesajlaştıklarını da gördüm, karısının dükkana gittiğinden kocasının haberi var, normal karşılıyor, acaba ben mi abartılı düşünüyorum sizce, çünkü benim karım yapsa heralde boşardım. Sizce?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Kadının eski arkadaşı olabilir eşinden önce tanıyodur onu.
    Mesela benim samimi erkek Dostlarım var fakat sevgilim olduğunda onlarla görüşürken toplu arkadaş grubu ile görüşürüm ya da sevgilim yanımda ise erkek Dostlarımla görüşürüm

Aynı şekilde erkek Dostlarımın sevgilileri olduklarında da ben eskisi gibi mesaj atmam aramam buluşalım demem her iki günde bir görüşüyosak ayda bir haftada bir görüşürüz oda toplu arkadaş grubu ile. ha yine derdim olunca araşırız ama sık aramam asla.

Ben evli değilim üni de öğrenciyim yani. tahminin kadının eşinden önce çok samimi bir arkadaşıdır ama okadar sık görüşmeleride yanlış eşini yanında alsın görüşsün ya da okadar sık olmasın ya da bir kaç arkadaşı birlikte görüşsün. ama şuda var onlar eski arkadaşsa farklı gözlede bakmaz birbirlerine asla. sadece eşe olan saygıdan ya da sevgiliye olan saygıdan sık olmamalı

0|0
    0|0
    • Sen altta yazmışsın ben bir kadınla konuşsam belli süre sonra çektim olur diye. zihniyetle ilgili ya da yöresel bir şey. bir erkeğin çokta kız arkadaşları varsa alışkın olur kardeşten öte bakmaz aynı şekilde kızda öyle.

• Adam nasıl kıskanmıyo ise. hangi memleketten bunlaf

• Bilmem bazen erkekler her gece koynuna aldığı kadının ne kadar güzel olduğunun farkına varamazlarmış, belkide öyledir :D

En İyi Erkek Görüşü

• Aralarındaki hukuku bilmediğimizden yorum yapamıyorum.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Abartılı düşünüyorsun, kadın gizli saklı bir şey yapmıyor.

1|0
    0|0
  • Ben de esime izin vermezdim.

0|0
    0|0
  • abartmasaydın kadını eve mi hapsedeceksin bir kadının erkek arkadaşı olamaz mı yani

1|0
    0|0
    • Ben neden hiçbir kadınla arkadaş kalamadım acaba, illaki bir süre sonra iş sevişmeye geldi, ben uzaylılarla mı arkadaş oldum?

• çevrenle alakalıdır belki ya da senin yönelmenle veya onların? ben gayet de arkadaş kaldım yeri geldi yer yoktu aynı yatakta da yattım iş sevişmeye gelmedi

• Normal değil tabiki

1|0
    0|0
  • Abarti bence herkes diledigiyle diledigi gibi görüşebilir

1|1
    0|0
    • Tamam ama evli bir kadın kocasının arkadaşıyla ne yazışabilir.

• Normal değil.

0|1
    0|0
  • haberi varsa sorun yok

0|0
    0|0
  • kesin bir iliskileri var

0|0
    0|0
    • Valla benim mi içim fesat diyorum acaba, ama ben bir kadınla 5 gün sohbet etsem 6. gün ister istemez bir çekim oluşur yani :D

• Cok sacma hareketler bunlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bazen herşey dışardan göründüğü gibi olmaz sakin ol aslan

1|0
    0|0
    • sen biraz büyü arslan, hayat senin ilkokulda öğrendiğin gibi değil.

• Bana biyü diyen Ada'm eminim sen ilkokul mezunusun bana Tatava yapma !

• Ben sevgilimin arkadaşı işe görüşüyorum arada bir. Her iki günde bir değil tabi iki ayda bir falan

0|0
    0|0
  • Bence gayet doğal. Her şeyde de kötülük aramayın.

1|0
    0|0
  • Yok oyle dunya adamin alnina serefsiz yazarim oylesinin

0|0
    0|0
  • Yavşa. klığın lüzumu yok.

0|0
    0|0
  • çok fazla gitmesi normal karşılanmaz

0|0
    0|0
  • Anormal bir durum.. Karim benim arkadasimla sadece merhaba diyebilirdi. :)

0|0
    0|0
  • dostum anlayamazsın, anlama da zaten, skt r et sen kendi dünyana bak.

1|0
    0|0
  • İzin vermem kesinlikle

1|0
    0|0
  • Var bu işte bir şaçmalık.

0|0
    0|0
  • Kocasının güzel kardeşim oldunu dusunuyorum kendını bılen esıne sahıp cıkan bı adam bu kdr sıkı fıkı olmasına ızın wermez erkeklık adamlık dıe bı sey wr bence bu sosyallık kısvesi altında yapılmıs bı gavatlık..

0|0
    0|0
Yükleniyor...