Arkadaşım karısını aldatıyor. Bunu karısına söylemeli miyim?

Merhaba. Arkadaşım eşini aldatıyor. Karısı durumdan habersiz. Kadını evlerine bile götürmüş. Karısınıda tanıyorum ve kendimi sorumlu hissediyorum bu konuda. Sanki söylemezsem bende duruma ortakmişim gibi. Daha yeni bebekleri oldu. Bir şekilde kadını uyarirsam en azından gözünü acacak bişiler yapabilirsem. Belki arkadaşımda korkar ve böyle yanlıştan uzak durur. Ama korkum olurda boşanırlarsa çocuk falan yuba yıkan bu durumda ben olacağım. Bu konuyu öğrendiğimden beri uykularım kaçıyor. Sizce ne yapmalıyım?

• Karısına söylemelisin
    77%(50)70%(77)Oy Ver60%(27)
  • Kesinlikle söylememelisin
    23%(15)30%(33)Oy Ver40%(18)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

Erkekler Ne Diyor 33

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 26

• Her şey zamanla düzelebilir Bunu söylemeniz daha iyi olmasına yaramayacaktır. Bence söylemeyin... Doğrusu bu.. İşin kötüsü ileride aralarını düzelltiklerinde kötü olan siz olursunuz.

0|0
    0|0
    • Bende aynen bu düşüncedeyim. Ben öğrenirse ve arıza çıkarırsa adam korkar yapmaz diyorum ama ayrılıp çocuğu falan giderse buna ben sebep olmuş olcak. o şimdi mutlu en azından arkasından iş çevriliyo olsa bile.

• Pardon da arkadaşınız güzel kardeşim mi!! bence söylemelisiniz yeni Bebek olduysa ve eşini seviyorsa kolay kolay boşanmaz karısı çünkü hiçbir kadın yuvası yıkılsın istemez hele de yeni bebekleri olduysa eşiyle daha gök ilgilenir ve illaki bir yolunu bulur kendine çekmek için kesinlikle söyleyin söylemezseniz arkadasınızın o aldattığı Kevaşeye aşık olma ihtimali olabilir.. Söyle kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...