Arkadaşım karısını aldatıyor. Bunu karısına söylemeli miyim?

Merhaba. Arkadaşım eşini aldatıyor. Karısı durumdan habersiz. Kadını evlerine bile götürmüş. Karısınıda tanıyorum ve kendimi sorumlu hissediyorum bu konuda. Sanki söylemezsem bende duruma ortakmişim gibi. Daha yeni bebekleri oldu. Bir şekilde kadını uyarirsam en azından gözünü acacak bişiler yapabilirsem. Belki arkadaşımda korkar ve böyle yanlıştan uzak durur. Ama korkum olurda boşanırlarsa çocuk falan yuba yıkan bu durumda ben olacağım. Bu konuyu öğrendiğimden beri uykularım kaçıyor. Sizce ne yapmalıyım?

• Karısına söylemelisin
    77% (50)60% (27)70% (77)Oy Ver
  • Kesinlikle söylememelisin
    23% (15)40% (18)30% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
27|34

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bir şık işaretlemek istemedim ama sen o durumu arkadaşına söyle önce gitsin anlatsın hatasını yoksa ben söylerim çünkü bu günahla yaşamam de ve arkadaşlığımızda burada bitmiştir de çünkü öyle biri ile arkadaşlık etmek olmaz çünkü iftiraya kurban gidersin valla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gunumuz devirde aldatmayan ne erkek kaldi nede kadin bu cok kotu bir durum evliliklerinde sorun varsa maddi manevi yuku kadin cekiyorsa soyle derim ama yok iyiler adam sadece sek icin yapiyor bence diyorsan soyleme derim.
    Bunu yasayan bilir bu durumdan en cok cocuklar etkileniyor rabbim kimsenin yuvasini bozmasin baktin dayanamiyorsun araya mesafe koy.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Milletin isine karisma bosver.

0|0
    0|0
  • Karısına söylemelisin

0|0
    0|0
  • Yuvan yıkan falan diye görme kendini o kadına yazık değil mi söyle gerekeni kendi bilir uygular uyguladığı şey ne olursa olsun kendini suçlu görmemelisin doğru olan odur. Eğer kadın çalışmayan biri ise kocası da sırf seks için yapıyorsa bu durumda bir kocasıyla konuşmayı da deneyebilirsin hiç yapamadın uzaklaş.

0|0
    0|0
    • Kadın ev hanımı. Kocasının yani arkadaşımın bunu ne için yaptığını evlerinde nasıl olduklarını detayını bilemem. Kendime şunu da sordum. Eğer bunu yapan bir kız arkadaşım olsaydı o zamanda eşine söylemek ister miydim? Her türlü işin içinden çıkamıyorum.

• Şu şekil olabilir kocana takmış biri var sürekli peşinde sürprizler yapıyor ona dersen kocası çakar durumu ve sağlıklı bir aile olabilirler tekrar

0|0
    0|0
  • Bence kendini belli etmeden durumu anlatan bişiler yazıp yollasan mesela?

0|0
    0|0
    • Aynı iş yerindeyiz arkadaş grubuyuz. Sohbet esnasında konuşuldu ve gayet normal bişeymiş gibi. Benim dışımda 2 kişi daha biliyor ama onlarda erkek olduğu için normal karşılıyor ya da hiç rahatsız olmadılar. Ben karısıyla da arkadaş oldum ve bayan olarak bu durum beni çok rahatsız etti. Gizli numaradan arayıp kocan seni aldatıyor dikkatli ol diye uyarmayı düşündüm ama kız sesimden tanır. Benden duyulduğu anlaşırsa iş yerinde huzurum kalmaz. Benim düşüncem kız böyle bir uyarı telefonu aldığında inanmaz ama en azından kocasına duyurur ve o da korkup bidaha yapmaz aklı başına gelir. Ama işler büyürse ve cidden bir ayrılık söz konusu olursa o zaman da söylediğim için vicdan azabı çekerim. Yeni çocukları oldu geçici bişeydir belki erkeklerinde kadınlarında bu dönemde kafaları karışabiliyomuş. o yüzden ben hiç karışmamayı düşünüyorum.

• Bence de öylesi en doğrusu olacak. Bazen çok bilmek çok acıtır. En doğrusu karışmamak. Hiç bir sır sonsuza denk gizli kalmaz. bir yerden baktığında o arkadaş olduğumuz için ben gidip söylemicem için anlattı belki. bir güven durumu da var ama ben sırf bayan olduğum için yanlış bulduğum için gidip söylemem ne kadar doğru. bir sürü ucu b. klu değnek. En iyisi hiç tutmamak o değneği
      Teşekkürler yorumlarınız için.

• Rica ederim, bazen bilmemek ya da bilmemiş gibi yapmak iyidir..

• iki insanı alt üst grsen bile 9 defa gözünü sil bak derler
    sen nerden bu kanıya vardın ki?
    bazen görünen çok farklı olur

0|0
    0|0
  • islamiyette yalan söylemenin caiz olduğu 3 yerden biri eşlerin arasını düzeltmek iken sen bırak yalan söylemeyi susman gereken yerde konuşman bence doğru değil. Ama erkeği uyarabilirsin böyle devam edersen karına söylerim diye.

0|0
    0|0
  • Soyle tabi ayiptir

0|0
    0|0
  • Git bir mail al. Esin seni aldatiyo diye mail at o bilinmedi mailden. Boylece kendini ifsa etmeden soylemis olursun

0|0
    0|0
  • nerden biliyon senlemi yapıyorda eminsin iftira büyük günah. biriyle gördün diye aldatma sanma asosyalsin heralde sen

0|0
    0|0
    • Biriyle görmedim benim yanımda konuşuldu bu olay. Ben iftira atmak ya da başka bir şeyinde peşinde olsam te buralara kadar konuyu taşıyıp fikir aramam. Gider ortalığı karıştırırım. Bahsettiğim konu söylesem de söylesem de her türlü sonucuyla bana ağır gelecek. O yüzden hiç öğrenmemiş olduğumu varsayarak kapatmayı düşünüyorum.

• bence arkadaşına söyle aksi alde herşeyın bitmesınen neden olan olursun

1|0
    0|0
  • bence söylemelisin.
    suça ortak olma.

0|0
    0|0
  • önce bu işi yapana anlat bırakmazsa karısına anlatırsın

0|0
    0|0
  • bu konu seni hiç ama hiç ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
    • Bende bunu anlamak için bu başlığı oluşturdum zaten.

• iki yetişkin insan sonuçta... bırak bitsin... eğer biterse bunu o adama gider o yaptığından haberim var... madem bir bok yiyorsun bari belli etme de sadece

• ispat edemezsin suclu olursun

1|0
    0|0
  • söyle çünkü ögrenirse ben biliyodum dersin oda nasıl arkdaşsın sen der

0|0
    0|0
    • ya da karısına söyle biliyorum ayagını denk al dersende iftira attığını söyler fotoraflarını çek gizliden at

• sen nerden biliyorusun bunu yani aldattığını sana mı anlatıyor

0|0
    0|0
  • İsimsiz bir mesaj yaz

0|0
    0|0
    • Onu bende düşündüm , gizli numaradan aramayı ya da en olmadı evlerine mektup bırakmayı. Ama burda kararsız kaldığım sonrasındaki süreç. Yoksa her türlü yolunu bulup kendimi belli etmeden söylerim ama gözümün önünde bir ailenin çöküşünü izleyebilir miyim vicdanım el verir mi bilmiyorum. Düzelerebilir de tabi adam yaptığının farkına varıp evine yuvasına sarılabilir de ama en kötüsü üzerinden değerlendirmem gerekşyor. İyi olduğumda bir melek gibi olcakken kötü olduğunda şeytan olucam

• Deyim yerindeyse bende aynı bookm. Eşimi aldattı ama bu sadece cinsel amaçlıydi. Eşimi seviyorum. Bir dediğini iki etmem. Ama cinselliğe karşı zaafım var. Klasik esin aynısını yapsa sana cümlesi söylemeyin. Bende kendimi bu konuda. beğenmiyorum ama ama kendimi Tutamıyorum. Yani belki adam da geçici bir zaafı vardır. Ve. ondan skilirsa bırakır. Ben. halen bırakmadım ama bırakıp sadece. eşine. odaklanan arkadaşlarım var. Belki senin isimsiz bir tehtidin onu panikletip vazgectirir. Eğer umursamaz sa o evlilik bitmiş zaten.

• Soyle bence kadinin gunahine

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
  • Sanane

0|0
    0|0
  • Ortalığı karıştırma

0|0
    0|0
  • Yapma sen kötü olursun

0|0
    0|0
  • sana giren çıkanmı var sanane

0|0
    0|0
  • söyle bence. ayıp

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • sen karışma onlar iyi olur sonra karıştın diye sen düşman

0|0
    0|0
  • Kesinlikle söylememelisin. İşin sonunda senin kötü olma ihtimalin de var.

0|0
    0|0
  • Bence söyleme. İnsanlar nankör, sonra sende bile suç bulabilirler. Eğer illa bu durumdan kurtarmak istiyorsan adamı tedirgin edicek şekilde davran.

0|0
    0|0
  • Bende aldatıyorum. bunda bır sorun yok. bende herkesın kendı fıkrı. karısı adamın ısteklerını yapmayıp mal mal yatıyorsa kendıne bakmıyorsa. adamı mutlu etmıyorsa kacınılmaz son

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 26

• zor bır durum soyleme ama anlamasını sagla bence. uzerıne kalmasın bırseyler

0|0
    0|0
    • Gizli numaradan aramayı da düşündüm, evlerine mektup bırakmayı da. Ama söz konusu olan evlilik ve ortada çocuk var, bide dünya tatlısı. Kendime yapılsa heralde öğrenmek isterdim o yüzden bu söyleme kafalarına girdim ama herşey güzel olcak derken bir ailenin de dağılmasına neden olmak istemem. o yüzden hiç karışmamayı düşünüyorum Belki de bu geçici bir durum ayrıntısını bilmiyorum. Devam ederse kadın bir şekilde anlar.

• Herkesin dogrulari bilmeye hakki var. kendini koy kadinin yerine. Sen evli olsan bilmek istermiydin?

0|0
    0|0
  • Söylersen sen suçlu çıkarsın, söyleme bırak kendi anlasın

0|0
    0|0
  • Hangi evli erkek aldatmıyor ki. Zaten kadınların çoğu gözünün önünde aldatılsa yine benim kocam yapmaz der o yüzden boşver sen 3 maymunu oyna

0|0
    0|0
  • Birinci ihtimal soylersin karisi inanir adami evden kovar aralari bozulur belki yuva bile yikilir ikincisi soylersin karisi sana inanmaz yalanci durumu na dusersin ucuncusu arkadasinla konusursun durumu ya duzeltir o kadini birakir ya da birakmis gibi yapar devam eder ihtimaller bunlar karari sen ver

0|0
    0|0
  • Bence soylememelısın bosanmak okadar kolay deıl kotu sen olursun

0|0
    0|0
  • Adamı uyar madem arkadaşn. yanlş yoldasn de. cocugunuz oldu bu ne gevşeklik de yani. eger baktn orali degil eşine söylemelisin. göz yumman daha kotu seylere sebeb olabilir.

0|0
    0|0
  • Her şey zamanla düzelebilir Bunu söylemeniz daha iyi olmasına yaramayacaktır. Bence söylemeyin... Doğrusu bu.. İşin kötüsü ileride aralarını düzelltiklerinde kötü olan siz olursunuz.

0|0
    0|0
    • Bende aynen bu düşüncedeyim. Ben öğrenirse ve arıza çıkarırsa adam korkar yapmaz diyorum ama ayrılıp çocuğu falan giderse buna ben sebep olmuş olcak. o şimdi mutlu en azından arkasından iş çevriliyo olsa bile.

• Söyle

0|0
    0|0
  • Pardon da arkadaşınız güzel kardeşim mi!! bence söylemelisiniz yeni Bebek olduysa ve eşini seviyorsa kolay kolay boşanmaz karısı çünkü hiçbir kadın yuvası yıkılsın istemez hele de yeni bebekleri olduysa eşiyle daha gök ilgilenir ve illaki bir yolunu bulur kendine çekmek için kesinlikle söyleyin söylemezseniz arkadasınızın o aldattığı Kevaşeye aşık olma ihtimali olabilir.. Söyle kesinlikle

0|0
    0|0
  • dogrusu soylemen ama ben karismazdim. haberin yokmus gibi davran

0|0
    0|0
  • Söyle.

0|0
    0|0
  • Karisma, sonunda kötu yuva yikan yine sen olursun

0|0
    0|0
  • Şu an yeni bebekleri olmus bence yakın arkadaşında o aldattığı kadınla ayrılmaları icin herşeyi yap bence söyleme

0|0
    0|0
  • Arkadaşını uyar bence eğer sen söylemessen ben söylerim vesaire.

0|0
    0|0
  • Söyle sanki durum daha mı iyi olacak zararın neresinden dönülürse kardır.

0|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • nereden bulursunuz bilmem ki böyle acıklı emrah hikayelerini...

0|0
    0|0
  • Söyle

0|0
    0|0
  • Yuvalarının bozulmalarına sebeb olursun söylersen, kanımca söyleme..

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin

0|0
    0|0
  • Eğer söylersen sen yalan söylüyo gibi bir duruma düşebilirsin

0|0
    0|0
  • tabikide söylemelisinin hemde hemen tatlım

0|0
    0|0
  • arkadaşınla konuş bence

0|0
    0|0
  • Kendini kadının yerine koy ve ona göre devam et.

Kocan seni aldatsa sırf evliliğin devam etsin diye bundan habersiz olmak mı isterdin?

0|0
    0|0
  • Sen karisma elbet yakalar

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Geçici bişeyse bitecektir ama abartılı devam ediyosa kadında hisseder anlar yani mutlaka bir yerde açık verir.

Yükleniyor...