Terazi burcu insanları neden insana eziyet etmeye ve pislik yapmaya bayılır?

Terazi burcu insanları neden insana eziyet etmeye ve pislik yapmaya bayılır?

0|1
13|5

En İyi Kız Görüşü

• ruhhastalari ondan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Yoo terazi burcu candır <3

0|0
    0|0
    • dünyanın hatta kainatın en güzel kızı terazi burcu olsa ve bana evlenme teklif etse direk z iktiri çekerim o kadar nefret ettim artık. Hepsi benden uzak olsun

• Erkeği çok iyi senin burcun ne?

• aha ben

0|0
    0|0
  • burcla alakası yok karakterle alakası var onun.

1|0
    0|0
  • Burçların bokunu çıkardınız

1|1
    0|0
  • Ben ikizler burcuyum ve bir terazi burcu erkegini tanıdım tanımaz olaydım yani. Bir de ikizler ile terazi iyi anlasır derler.

0|0
    0|0
  • Terazileri sevmem

0|0
    0|0
  • yemin ederim sesli güldüm 😂😂😂 bilmiyom ama zevk aliyom bazen pisman oluyom 😏

0|0
    0|0
  • Ay bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir terazi iki ikizler bunlar kadar pislik yok 😂😂

0|0
    0|0
  • Herkes ona bağımlı kalsın ister çünkü. Kimsenin giçbir gücü olmasın o herkese ağalık yapsın

0|0
    0|0
  • Bende teraziyimm

0|0
    0|0
  • terazi burcu kendi eziyet gorur de eziyet vermez. Sen kendi burcundan dolayi kuruntu yapiyorsun bence

1|0
    0|0
    • hepiniz yalancı düzenbaz döneksiniz küçük bir çıkar uğruna her türlü kötülüğü yaparsınız

• adaletiniz batsın adaletlilermiş hiç güleceğim yoktu.

• cok var. nefret ettigine gore terazi gordugun an da kaç diger igrenc ozellikleri tanimamis olursun sen mutlu teraziler (artik terazilere naptinda bunu yaptilar sana) onlar mutlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Yalnis terazi burcu insanlar uzerinde hakimiyet kurabildikleri icin insanlara istediklerini yaptirabilirler, bu da pislik ya da eziyet olarak da algilanabilir dipnot : senin soruyu gorunce bir an tebessum ettim terazi burcu oldugumdan dolayi heralde

0|0
    0|0
  • Teraziyim :) ama kimseye eziyet etmem. Aksine eziyet edilen olabilirim ama bundan haz almam. Sana bunu düşündüren ne oldu merak ettim doğrusu.

0|1
    0|0
  • Egolarımız tavann, ondan olsa gerek kankss. 😉

0|0
    0|0
  • Böyle bir genelleme yapmak ne kadar doğru , saçmalamayalım lütfen...

1|0
    0|0
Yükleniyor...