HOCAM BANA AŞIK (lütfen hepsini okuyun)?

Bu senenin başından beri hocamın bana karşı garip haraketleri vardı ilk başta bunları dostça karşılasamda sonra öyle olmadığını anladım hoca koridorda nöbetçiyken ve ben koridordan geçiyorkan yanıma gelip nasılsın diye sormaya başladı sonrasında bana bedensel olarak yaklaştı derslerde her zaman bana söz hakkı veriyodu ve birgün okula gözlük takıp gelmiştim geldi ve gözlüğümü denedi banada kendi gözlüğünü verdi bir süre böyle kalalım mı dedi bende yok hocam rahat olmaz dedim sonrasında akademik açından yanlışlar yaptı mesela sınavlarda benim sorum olmasa bile yanıma gelip sorun varsa yardımcı oluyum dedi ve cevapları söyledi eline kalemi alıp sınavlarımı çözmüşlüğü bile var ve artık hep benim takıldığım alanlara geliyor ve hep göz göze geliyoruz sınavlarıma fazladan puanda veriyo geçenlerde hocam bu takım size çok yakışıyo dedim ve her hafta aynı gün aynı takımı giymeye başladı sizce müdüre söylemeli miyim ve sınıfta dedikodular çıktı hocanın bana aşık olduğu hakkında umarım buraya kadar olumuşsunuzdur cevap yazarsanız sevinirim :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Mezuniyete çok var mı :) ?
    bunun sende kesin gözü var tek kalmamaya dikkat et :D

0|0
    0|0
    • Lise 3'üm daha var mezuniyete.

En İyi Kız Görüşü

• Yuksek puan alıyosun sus başını öne eğ :D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Okul ve hocanın ismi nedir? İddiaların doğruysa bu derhal resmi birimlere yansıtılmalı

0|0
    0|0
  • Okuldan ayrıl baska okula gec veya ailene soyle sonra şikayet et mudure kardeşim adam gününü gorsun

0|1
    0|0
  • :) müdüre neden söyleyesin :) yakışıklı adamsa değerlendir derim ;)

0|0
    0|0
  • Öğrencilerini istismar eden hocalar var, uzak dur o adamdan.

0|0
    0|0
  • git müdüre söyle ailenede söyle sonu kötü bitmesin

0|0
    0|0
  • bir gün tavırlarını alan ses kaydı ya da kamera kaydı al ilerde lazım olabilir 😊

0|0
    0|0
  • Kitabın özetinin linki varsa at dnnsxnc

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın o kaç yaşında

0|0
    0|0
  • Tırt hikaye.

0|0
    0|0
  • lisedeysen asla yüz vereyim deme yaklaşma, ünideysen sana kalmış artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle birşeyi hissettiysen kesinlikle ilk olarak ailene söyle sonra da rehber hocayla konuş. Malum artık haberlerde hocaların öğrencilere tacizlerin çok duyuyoruz

0|0
    0|0
  • Okul bitene kadar idare et bence yüksek yüksek puan al 😂😂😂😂 ama asla yuz verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...