Sizce insanlar sizi neden severler?

Hangi huy veya davranışınız insanların sizi sevmesine, sempati duymasına neden olur?
Benim kendi halimde, kimsenin hayatına karışmayan biri olmam ve kolay uyum sağlamamdır.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• olgun olmam

1|0
    0|0
  • Beni sevmezler genelde nedendir bilmem. :) ama sevilmek gibi derdim de yok:)

1|0
    0|0
    • Her insanı seven de sevmeyen de vardır tabi sevmeyenlere de sevin demiyoruz

• Bazen rahat batıyor. Diyosun ki birisi kafamı didiklesin. hayatıma renk katsın o zaman başlıyor işte sevme sancısı :)

Tabi bunlar şaka! İnsan yanlız yaşayamaz. Paylaşmak güzelir, hayatı paylaşmak daha da güzel.

1|0
    0|0
    • Bizi seven insanları seçemememiz de var tabi bazen benden uzak olsun dediğimiz insanlar sana yapışır :D mümkün olduğunca yalnızım ama tam anlamıyla olamıyormuş bunu anladım.

• @Epela Kesinlikle öyle biri olsa diğeri olmuyor :) Yapışkanlar bu ara çoğaldı. Kaçıyorum istemiyorum diyosun egoları tavanlar bir anda koşmaya başlıyorlar.

• benim samimiyetimi hissederlerrr

1|0
    0|0
  • Sevecanım

1|0
    0|0
  • espirili sıcak komik saygılı derler güvenilir yakışan ego evet egomu bile seviyolar sanırım bunlar

1|0
    0|0
    • Samimiysen o bile sevilir bazı insanlar yapmacıktır kendi bile egosunu beslerken öyle biri olmadığını hissettirir.

• tşkkür ederim :)

• Efendi ve ağırbaşlı olduğum için (:

1|0
    0|0
  • Aman kimse sevmesin

1|0
    0|0
  • Çünkü ben onların hayatındayım.:) Görüp görebilicekleri en iyi kişiliğim :)

1|0
    0|0
  • Menfaatleri olduğu için severler.

1|0
    0|0
  • asil llik varsaaa kesinlikle... sevilirisnizz...

1|0
    0|0
  • hayvan olmam...

0|0
    0|0
  • İyi niyet, yardım severlik, dürüstlük, güvenilirlik, dost canlısı olmam, biraz şakacı ve fırlama olmam...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...