Soruyu okuyunca ilk aklınıza gelen yaşadığınız komik bir olay. anlatır mısınız?

ay biraz önce aklıma geldi.. ilk günki kadar taze. dakikalarca güldüm.. hediye çekilişi yapmıştık lisede. gün geldi, herkes kendi hediyesini açıyor. kızın teki gözüme çarptı. elinde rengarenk güzel bir kutu var. hevesli hevesli onu açtı.. bir de baktı içi boş. hediyeyi veren kız da "içinde bişiy yok" dedi pişkin pişkin. o an kızın uğradığı hayal kırıklığını hiçbir zaman unitmicam uffsdsjkjsjj

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bisikletle spor salonuna giderken arabanin birisi dikkatsiz surdu 2 kisi vardi arabanin icinden tiplerinden belli oluyordu Fasli olduklari adamlar motora carpti hollandali bir sahisdi adam bir ucdu yerde sesler cikartiyor ahh ahhh ahhh tabi ozamanlar icim aglamisdi uzuldum ama Şu an geriye bakinca komik gelen seylerden birisi oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bunu okuyunca dünyada ne kadar aptal insanlar var diyorum ben bunlarla aynı dünyadamı yaşıyorum diyorum gülüyorum şu dünyanın adeletine

0|0
    0|0
  • küçüklük arkadaşımla ağaçlara tırmanırken bu ağaçtan atlamak istedi ve tişortü ağacın dalına takılmıştı asılı kalmıştı bende yardım etmemiştim 1 saat filan beklediydi karşısına geçip ağaçtan topladımızı meyveleri filan yemiştim gülmekten pek yiyememiştim tabi yaklaşık 7 yaşında vardık heralde halen görüşürüz o günü hatırlatırım

0|0
    0|0
  • Valla 17 yaşındaydım herhalde evde uyuyodum yazın boxer var sadece uzerımde uyandım su içmeye mutfaga gidiyordum salona bir daldım 20 kadar kadın gün yapıyomuş annemler hepsı güldü kaçtım geri odama buda hayatımı mahvetti düzelmedi psikolojim : D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...