Hayatiniz film olsa sizi hangi oyuncu canlandirsin istersiniz?

Hayatiniz film olsa sizi hangi oyuncu canlandirsin istersiniz? Beni Fahriye Evcen canlandirsin isterim sizi kim canlandirsin?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ekin Mert Daymaz.

1|0
    0|0
    • Neden o?

• Oyunculuğunu severim oynadığı liseli rolündede benim lise yıllarımı yaşadıklarımı kısmende olsa anlatıyordu sanki birde benim asker arkadaşımın çok yakın arkadaşıydı normaldede çok iyi sıcak kanlı kibirli biri değilmiş birde beni yakışıklı biri canlandırsın isterim oda var tabi :)

• Anladım :)

En İyi Kız Görüşü

• kate winslet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• barıs (delıbal) tabı fılmın sonunda kı gıbı salaklık yapıpta atmaydım kendımı tedavı olup omrum boyunca mutlu olmak ısterdım ayrıca barısı secmemın nedenı cok hareketlı sempatık aynı ben ılk eglencelı bır tıp e tabı fusuncugumuda unutmamak gerek gercek ask var ılk goruste ask daha goremedık gercı bızde hayırlısı amannn oyle ıste

1|0
    0|0
  • Kenan İmirzalıoğlu xD

1|0
    0|0
  • Süper baba Fiko yani Fikret (Şevket Altuğ) çocuğum yok lâkin şu fâni dünya da tanıdığım herkes iyi bir yoldaş ve yol gösterici , aşırı doz sabırlı, duygusal bir kişiliğe sahip olduğumu söyler.

1|0
    0|0
  • Johnny Depp

1|0
    0|0
  • tartışmasız KIVANÇ TATLITUĞ

1|0
    0|0
  • Burak Özcivit ;)

1|0
    0|0
  • Beni piksel piksel bilgisayar animasyonu ile canlandırsınlar

1|0
    0|0
  • justin timberlake :D

1|0
    0|0
  • Cem yılmaz

0|0
    0|0
  • Şahin k

0|1
    0|0
  • Arnold schwarznegger

0|0
    0|0
  • Benide kıvanç tatlıtuğ canlandırsın isterdim çünkü ona benziyormuşum herkes öyle diyor

0|0
    0|0
  • baba candır dizisindeki emra can çünkü aynı bana benziyor

0|0
    0|0
    • Çakil taslarindada oynuyordu begeniyorum o cocugu

Kızlar Ne Diyor 6

• Burak özçivit 😂

1|0
    0|0
  • Funda Eryiğit

1|0
    0|0
    • Nerede oynuyor ilk defa duyuyorum ismini

• Genelde tiyatroda yer aldığı için ekranda pek olmuyor ama görseniz tanırsınız muhakkak. Gecenin Kraliçesinde oynamıştı en son Esra rolünde

• Baktim fotograflarinda yuzu tanidik geliyor izlemisimdir illa bir dizisini filmini falan

• Gigi hadid

1|0
    0|0
  • Buse Plan

0|0
    0|0
  • uma thurman ama kesin teklif gidince geri çevirir olospu

0|0
    0|0
  • bilmiyokmi canım :D

0|0
    0|0