Sınıfta yalnız kalıyorum?

şu arkadaşızlıktan sıkıldım artık. bu sene bikaç arkadaş grubu değiştirdim. daha dogrusu grup denemez. dışarı cıkıyolardı ama hiç çagırmak yok. yani önemsizdim arada konuşmalara katılıyodum ama kaale almıyolardı değiştirdim. hiçbirinde önemsediklerini görmediğimden onlarla takılmamaya karar verdim. Şu an yalnız takılıyorum. herkes tenefuslerde arkadaş grubuyla cıkıyo ama ben telefonla ugrasıyorum yalnızlıktan. arada dısarı cıktıgım oluyo belkı bir teneffus. yanı çıkarsam bile farklı kişilerle standart grupla falan degil. bir gruba katılmaktan korkuyorum yanı aralarına almıcaklarından korkuyorum. cok mutsuzum. okula gitmekten nefret ediyorum bu yüzden. bu konuda yardımcı olun nolurr

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Grubada gerek yok aslında bir kişi olsun sağlam olsun bu daha iyidir emin ol yanlızlığıda fazla dert etme gerekirse tekde takıl.

0|0
    0|0
    • bitane bile arkadasım yok yani tek arkadasım olsa zatren buralarda olmam :(

• Bmm arkadaşlarım var ama yinede burdayım seviyorum burayı :) Öyle bulmak için çabalama kendin ol zaten çıkar biri karşına o 1 olur ama sağlam olur.

En İyi Kız Görüşü

• Son senem lise. Benimde öyle, ama ben kendim arkadaş tercih etmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• içim burkuldu resmen

bence efendi gördüğün bir kıza sen yanaş , o efendiyse arkadaş grubu da öyledir

0|0
    0|0
  • her zaman yalnız takılırım gerek duymadım bir arkadaş grubuna ve şunu öğrendim kimseyi takmamak gerekiyor hayatın tadı yalnızda çıkar.

0|0
    0|0
  • Neden birilerinin ağzına bakıyorsun ki kimseye eyvallah etme yalnızsan yalnızsın elbet bir dostun olur bu kadar boğma kendini

1|0
    0|0
  • yanlız takıl onlara çok çekici geliyorsun elinden telefonu bırakma bırak onlar sana takılacak yakında çok cool olursun

0|0
    0|0
  • Kendin gibi ol seni sen olduğun için sevmeyenlerle yalandan grup olsan ne boka yarayacak?

0|0
    0|0
  • az kaldı okul bitince hepsine söversin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Canim elbet kafa dengi biri var etrafinda sana gore. Illa bir grup icinde olmanada gerek yok zaten. bir kisinin dostlugu bin kisinin arkadasligindan daha iyidir. Bak etrafina sinifta erkek kiz fark etmez mutlaka anlasacagin biri vardir

1|0
    0|0
  • En güzeli böylesi. Yakınındakini yalnız bırakabilecek karakterdeki insanlar arkadaş kalmaktansa yalnız kalman daha güzeldir.. Kitap oku. Çok daha eğlenceli olacaktır.

1|0
    0|0
  • Selam ver sohbete gir aralarına alırlar

0|0
    0|0
  • Ne yap biliyor musun mutsuzlugunu yalnizligini ve telefonunu bir kenara birak herşeyi bosver. Telefon seni daha depresif yapar. Uyu tenefuslerde. Kitap oku. Test coz kacinci sinifsin bilmiyorum ama. Derslere katil. Sinifca olan seylere git. Hayati akisina birakinca su gibi yolunu buluyor hersey. O ani yaşa illa bir grubun olmak zorunda degil sen tek basina da cok guzelsin!

0|0
    0|0
  • Yılllaar önce lise sonda yaşamıştım bu durumu çok sıkıcıydı. Ama ben kendini kitaplara verdim test çözdüm akıllı telefonlarda yok o zaman napcan. O sayede üni kazandım bitirdim sende dene derim

0|0
    0|0
  • En iyisi tek takılmak. Emin ol en iyisi bu.

0|0
    0|0
  • Bende yalnız takiliyorum kendi isteğimle gururumdan kimseye bakmiyorum bile :D

0|0
    0|0
  • Daha eğlenceli olmaya çalış kimse yanında sıkıcı birini istemez

0|0
    0|0
  • Aynı durum bendede var

0|0
    0|0
Yükleniyor...