İşin acı Yanı? :( GÖSTERDİĞİNİZ GÖĞÜSLERİNİZ?

Kızlar güzelliğinizi göstermek güzel tepkiler almak tabi ki hakkınız kendinizi mutlu hissedersiniz, öz güveniniz artar ancak aşırı açık resmen teşhir amaçlı resimleriniz, gösterdiğiniz memelerinizle yıllar sonra bebeğinizi besliceceksiniz bu sizi hiç rahatsız etmiyor mu?

Güncellemeler:
Açık giyinmek başka, kızlar kendini öyle iyi hissedebilir kimse karışamaz aklı başında bir kadında kendini müdafa edebilir, ama bilerek teşhir amaçlı göstermesi fotolar çekip binlerce insana göstermesi milletin gözlerinin üstünde olması abazaları azdırması sorun bu bu rahatsız etmiyor mu?

2|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• onlarda utanma arlanma kalmamış ki :d

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhta kaşarlık olunca fayda etmıo kanks

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Gençlere çok şuur lazım ya

0|1
    0|0
  • Beni rahatsiz ediyor sahsen. Ne yazikki bu haldeyiz. Hersey normalmis basitmis gibi. Aglanacak halimize guler olduk

0|1
    0|0
  • Doğru söze ne denir haklısın

0|1
    0|0
  • sonunda duyarlı biri

0|1
    0|0
  • Ne kadar guzel ifade ettin
    Cok haklisin

0|1
    0|0
  • Ar damarları çatlamış 😀

0|0
    0|0
  • etmiyor demek ki seni niye rahatsız ediyor ben bunu konuşmak istiyorum?

0|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Onlara sor hacı

0|0
    0|0
  • Ne saçma. Memesi görünen kdın bebek emziremiyor mu?

0|0
    0|0
    • Dar görüşlü bir insan değilim, yanlışlıkla gözükür eyvallah çoğu resimlerde bazıları yüzleri görünmeden sadece dekolteyi fotolayıp atıyor ondan bahsediyorum

• Herseyden, herkesten bizineyse bizde eleştiririz, ustunde tartisiriz, sorgulariz SANANE. Beleş avukatlik yapiyorsun.

• @RuhuDar 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

• Çok iyi konuştun kutluyorum seni 👏👏👏👏

0|0
    0|0
  • Hayir cok sacma bence

0|0
    0|0
  • Hayır meme meme dir siz şeyinizi gösterirken aaa karıma yatakta nasıl göstericem diye düşünüyomusunuz? Sizin yaladığınız yerden süt çıkıyor...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• ozguven artmaz ik dkligina baslari oksanir kendini bise sanarlar gunun sonunda kendilerini yine berbat hissederler hayatdaki tek seyleri delikden ibaret oldugu icin.

0|0
    0|0
  • ağzına sağlık

0|1
    0|0
  • Onlara ait olduğu nereden belli? - Fake hesap olabilir. Ben en azından öyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • saçmalama ak

0|0
    0|0
Yükleniyor...