Bunaldiginizda hayatinizda degisiklik istediginizde nerden basladiniZ?

Cok bunaldim da hersey ters ya da ayni seviyede gidiyor canimi sikan durumlar oluyor ve degisiklik istiyorum ama bunun icinde para lazim o da yok dertlerimden kurtulmak istiyorum ne yapabilirim hic bilmiyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Parayla ilgisi yok bunun parası olup bunalıma giren insanların sayısı daha fazla. :) Yapabileceklerine bir bak ve sonra yapabildiklerinden hangisini yaparsan mutlu olacağını seç.. Örneğin bisiklete binmeyi seviyorsan bir gün bisikletini alıp çık tüm şehri gez. Bir masrafı yok.. Ama yolda deneyimlediğin şeyler tanıştığın insanlar ve geçen zaman...

1|0
    0|0
    • Hayir mesela evlenmek istiyorum ama borclardan parasizliktan kipirdayamiyoruz bunun vgibi agir imtihanlardayim

• Yok evde kalmam isteyen cok da 7senelik beraberligim var onunla artik evlenmek istyrum yani daha dogrusu hayatimda bir degisijlik istiyorum guzel yonde

• Hergün değişir. Her an.. Bu kadar kendini kısıtlama.. Biraz pozitif bak. Herşey olacağına varır merak etme.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...