Yalnızken ne yapıyorsunuz?

Ben uzaklaşıp kendime uzaktan bakıyorum. Bazen üzülüyorum halime bazen diyorum ki bu dünyanın bir sonu var fazla abartma.. Sanki her şey aslında çok mümkünken, çok imkansızmış gibi ya da herşeyden şu kısacık zamanda yorulmuşum gibi.. Olmak istediğim yerde değilim gerçi kim olmak istediği yerde ki? Arzular tükense hayat bitiyo zaten ama benim demek istediğim kendime üzülüyorum bazende tebrik ediyorum sorun şu ki üzüldüğüm zamanlarım daha fazla hayatımda aşk eksikliğinin vermiş olduğu boşluk var buna ilahi aşkta dahil artık hissedemiyorum o güzel duyguları panikliyorum korkuyorum.. Ben hayatımda sevgi aşk ilgi olmadığı sürece yaşayamam ki.. Nerde hata yaptığımı çok düşünüyorum özellikle beni arkamdan vuran arkadaşlarım için.. E ben maddi manevi yanlarındayım kimseye saygısızlık yapmıyorum kimseye insanları kötülemiyorum ama ben terkediliyorum. Sevilmiyorum bu yüzden asabileşiyorum. Ortam bozulmasın diye sürekli sırıtan bir salak oldum çıktım bir bakıyorum kendisine it gibi davranan insanlarla olmaktan keyif alıyo insanlar ben cidden anlayamıyorum..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bunalımın erken safhaları.. Üzücü durumlar ama gerçek beni de üzen bu durum.. Kendinden çıkıp kendine bakman içine dönmen çok güzel ama verimli değil. Kendini tanımıyorsun. İzah etmem gerekirse : İnsanları kırmak istemiyorsun bu yüzden herşeye evet diyip sürekli sırıtıyorsun ama içine döndüğünde kızıyorsun bu huyuna ve kendine.. Hayır da diyemiyorsun belki mutlu olacaksın hayır deyince ama bir türlü ne yapacağını çözemiyorsun. Ne yapman gerektiği konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmam lazım..

0|0
    0|0
    • Doğru tespit ama çaresizlik kokuyo resmen

• Çaresizliği üreten bir insanlarızdır... Çare bulunmayan 2 şey var bunları biliyorsun nasihata girmeyeceğim.. Başkası için yaşama kardeşim. Kendin için yaşa kendi mutluluğun insanlar senin sahte sırıtışını kıskanmazlar unutma. Onlara mecburmuşsun gibi davranma.. Deveye bile diken yaranırken sen gül olmaya çalışma. Bak kötü biri ol demiyorum yardıma muhtaca koş karşılık bekleme ama keyfi şeyler için kırılma.. Sen kırlacağına onlar kırılsın.

En İyi Kız Görüşü

• Ağlıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Günü değerlendirip daha verimli ne yapabilirdim derim..
    Sonra zoktir et, nasılsa telafi için çok zamanım olacak deyip vazgeçiyorum.
    Sonra güzel bir film izliyordum.

0|0
    0|0
  • Yalnızken bilgisayar oyunları, kitap ve bilimsel makale okumak, dizi ve film izlemek başlıca aktivitelerimdir.

0|0
    0|0
  • Ayni beni tarif etmissin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...