Kimse inanmıyor, dünyadaki en güzel yönetim biçiminin ♦ merhamet ♦ olduğuna.. Siz inanıyor musunuz?

Kimse inanmıyor, dünyadaki en güzel yönetim biçiminin ♦ merhamet ♦ olduğuna.. Siz inanıyor musunuz ?

1|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet inaniyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Merhamet yönetim biçimi değildir. Sırf ilginç güzel entel dantel laf konuşmuş olmak için anlamsız konuşmak çok saçma. Bunun yanında Merhamet güzeldir. Şu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz değerlerden biridir

0|1
    0|0
    • Deme doktor yaa.. Sen açıklayana kadar ben yönetim biçimi zannediyordum. Sağol aydınlattın bizleri. Eksik olma

• Yok öyle zannediyorsun demedim zaten kelime oyunlarını sevmiyorum diyorum. Maalesef ülkemizdeki yönetimin en uzak olduğu şey merhamet. Amacım yermek değil seni paşa güzel noktaya parmak basmışsın ağzına sağlık. Ama her türlü yoruma da açık ol ağız egmeye gerek yok yani

Kızlar Ne Diyor 8

• Inanıyorum

0|1
    0|0
  • İnanıyorum

0|1
    0|0
  • Bazen merhamette yetmiyo
    Disiplin en iyisi

0|1
    0|0
  • Şeriat. Yönetimde merhamet nasıl oluyor anlat bir hele

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar. suçluya hırsıza tecavüzcüye merhamet uygularsan dünyayı batırırsın. merhameti insanına uygulayacaksın. yeri geldiğinde kansız olmazsan evi bile yönetemezsin.

0|0
    0|0
    • Yönetirken merhamet... Yargılarken değil

• Fotoğraftaki bir anne ise üzdün

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• en güzel yönetim biçimi, Türk ırkçılığıdır

0|0
    0|0
  • Evet sis

0|0
    0|0
  • İnanıorm cok merhametliyim

0|0
    0|0
  • Merhamet disiplin alcak gonulluluk ve sevgi

0|0