Geçmişte veya şimdi hayatta sizi en çok zorlayan ve üzen şey nedir?

Hayatım da hala beni zorlayan şeyler var. O da insanlara laf anlatmak. Herkes tercihlerimi sorguluyor. Benim derdim onların derdi olmuş. Herkesin kendine göre tercihleri var. Onlara ne yani istediğimi yaparım. Benim tercihlerime ailem hep destek çıktı. Ailem bile beni sorgulamazken millete ne oluyor? Ben kimsenin tercihlerine karışmam, sorgulamam. Haddime değil. Akıl bile vermem. Banane yani ne yaparsa yapsın. Değişik insan tipleriyle karşı karşıyayım. Şunu söyleyebilirim ki hayatta beni en çok zorlayan şey İNSANLAR ve karaktersiz KARAKTERLERİ!..
Beni şu hayatta insanlar zorluyor. Tip tip insanlar var. Baş etmek, anlaşmak o kadar zor ki..

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• valla beni daha çok yoran şey bir kafirin ALLAHI bırakıp başka şeylere inanması kurana hadislere peygamberlere masal hayal ürünü yokki öyle bişey demesi annemin ölümünden daha çok üzüyor ve yoruyor

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onlar seni üzer sonra gelir onlari üzdugunu idia eder. Cins insanlar var. aynen bas etmek zor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu sorgulamalar kolay kolay bitmez, herkese cevap vermek zorunda değilsin. Zamanla umursamamayı öğrenirsin.

2|2
    0|0
  • Büyük hevesle başlattığım mutlu ve hevesli geleceğimi maalesef uzun süre devam ettiremedim. Ve sonrası ayrılık oldu. Bu süreçte beni zorlayan insanların haddi hesabı yokken ben hep sabretmesini bildim. Şimdi ise kendi içindeki vicdan yangını söndürmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Zamanında tepkimi koymam gereken yerlerde koymamış olmam sanırım.

1|0
    0|0
  • oldu bitti be arkadaşımmm o gidince anladığım bir aşk olayı idi ama aştım ve affettim kendi kendime çok şükürr

0|0
    0|0
  • kimse karaktersiz değil böyle başlayayım söze. Hepimizin bir dünya görüşü var ve oradan insanlara bakıp eleştiririz. Beni de çok yargıladılar. Şu an kimseye hesap vermiyorum. Ailem isteklerime karşı çıktı artık daha çok destek oluyorlar. Yalnızca okul konusunda zorlamaları olmasa. Akademik hayat bik bik bu konuları bilmeden zorluyorlar. Çocuğuna zorla hafız yapmaya çalışan ailelerden farkları yok bu konu da onların.
    Benim felsefem durmadan pompa, müzik, video ve hayattan zevk almaktır...

0|0
    0|0
  • İnsanlar

0|0
    0|0
  • Annemin vefatı.

0|0
    0|0
  • birinin vefatı

0|0
    0|0
  • Insanlara guvenmem ve en yakinimdan zarar görmem üzen. Ama artik üzülmuyorum çünkü kimseye guvenmiyorum artik

0|0
    0|0
  • Paranın kolay kolay kazanilmadigi

0|0
    0|0
  • Fiziksel durumum

0|0
    0|0
  • Herşeyin başı çocukluk çocukluğumda ki çoğu kşiyi ve çoğu anıyı değiştirmeyi çok isterdim

0|0
    0|0
  • Baskı.

0|0
    0|0
  • Babamı ve Kardeşimi bir hafta arayla kaybetmek.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Başkaları için değişmeyeceğimi herzaman söylesem de yine de anlamakta zorluk çekenler ve beni olduğum gibi kabul etmek yerine değiştirme çabalarına giren insanlar var etrafımda. Onlar beni beğensin diye yaşamıyorum, bu benim hayatım. Umursadığımdan falan da değil ama yine de üzüldüğüm Zaman'lar oluyor. Basit birşeyi anlamak zor olmamalı.

0|0
    0|0
  • açıkçası senin dediklerini bende yaşadım ama takmamak lazım. bu ara benı az da olsa zorlayan şey aldatıldığımı öğrenmem oldu.

0|0
    0|0
  • Her zaman doğru söyleyen bir insan olmama rağmen inkar edildim elimde kanıt yok die olsa nolucak karşımdaki de beni tanıyamamış şimdi bir tartışma yasasam herseyi kayıt altına alıyorum şahit buluyorum obsesif yaptılar beni 😉 bni en çok zorlayan şey işte inkar edilmek yalanlanmak iftira.

0|0
    0|0
  • İnsanların bencilliği

0|0
    0|0
  • ben beni üzen benim.

0|0
    0|0
  • Ölüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...