Kapat

Erkekler kizlarla nasil konusmali?

Ben pek kizlarla takilmadigim için, arkadas olmaya çalistigimda genelde oldugum gibi olmayi severim. Böyle olunca'da takdir edersiniz ki, bazen kirici olabiliyorum, veya yorucu olabiliyorum. Sizce bir erkek, bir kizin yaninda nasil davranmali? nasil konusmali?

Güncellemeler:
guncel guncel :)
kimse yok mu? :/

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Valla yurtdışında yaşamanın en güzel yanlarından birisi, kızlarla gayet normal konuşuyorsun, iki sert laf veya argo söz duyduklarınde 'Hey dostum sen bir bayanla nasıl konuşulacağını öğren' demiyorlar. Hele hele bir tartışmada senin dediğine verecek cevap bulamayınca üslubunu bahane edip 'Sen daha bir kadınla nasıl konuşacağını bilmiyorsun' gibi moronca laflarla üste çıkmaya çalışanı da yok.

Ben neysem oyun, kızın teki var diye konuşmamı değiştirecek değilim şahsen.

0|1
    0|0
    • vallah sonuna kadar katiliyorum (not: bende yurtdisindayim). ama yinede pek onlarla muhatap olmadigim icin, bilgili degilim..

• Valla bilmem ben de bizim türklerle genelde muhattap olmuyorum.

Aklın varsa oralarda kendine oralı çevre yap, bizim millet gider, gittiği yerde türklerden kurulu bir ufak çevreye hapsolur kalır, kendisine zerre faydası olmayan bir sürü gereksizin etrafında ömür çürütür.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yavsakca degil

0|0
    0|0
    • tabii ki orasini biliyoruz :) yani arkadas olmak için diyorum. misal senle sohbet ederken filan.. kimseye y*vsamadim, yapmamda.. karakterimde degildir :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Tatlı konuşmalı bro

0|0
    0|0
  • kızları durmadan pohpohla

0|0
    0|0
    • Ahahah vallah burdakiler zaten yeterince pohpohlanmış artık bıkmışlar :D

• Ahahah kanadadakileri ben kötülüyom yeminle 3 kız geldi teklif etti bana -_- red cevabı vermek de bir ayrı zevk. Şu son hafta da özgüven fırlaması oldu ahahahahaa:P

• oğlum hani seni eziyorlardı lan :D duygu sömrsü mü yapyn burda :D

• Doğal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...