İnsanlarla anlaşamayıp yalnız takılmaktan usandım, ne olacak böyle?

hiç arkadaşım yok, topluluk içinde bile yalnız kalıyorum hatta o kadar yalnızım ki bunu kompleks yapıp teneffüslerde kendimi okulun tuvaletine kitlediğim bile oluyor evet bunu her gün yapıyorum. arkadaşım olduğu zaman da anlaşamıyorum. anlaşamamaktan kastım küçük bir yanlışlarını görünce tamamen ilişkimi koparıyorum ve sonra da sonuç bu. insanlar birbirleriyle çok samimi, içli dışlı falan filan. ben hep yalnızım. kimse benle konuşmuyor ilgilerini çekmiyorum sanırım nolcak böyle yardımlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
neler yapmam gerekir

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla düzelir sis

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yaa sen onlarla konuş. sessiz kalma. konuşamıyorsan da ezik gibi durma yni. sizi tınlamıyorum siz kimsiniz sizle uğraşamam havalarında ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana üstadın 1 2 cumlesiyle cevap vereyim.
    Yalnızlık albayım, Yalnızlık... Emperyalizm gibi... Duygularımızı sömürüyor... #tehlikelioyunlar

0|0
    0|0
  • yanlız kalmak adi şererfsiz birsürü insanla iç içe olmaktan daha iyidir bunu anlarsan biraz daha mutlu olabilirsin illa iyi insanlarla karşılaşıcaksın , onları kaybetmemeye bak

0|0
    0|0
  • bende aynı senin gibiyim bilmiyorum nolacak bende korku oluştu ben bu genç yaşımda böyle yalnızsam yaşlanınca nasıl olacam diye

0|0
    0|0
    • aynen derslerim bile düştü ya

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...