Yok mu güvenilir insanlar burda da?

Güvenilir insanlara ihtiyacım var sobbet edesim var. Birbirimizin kim olduğunu öğrenmeden insanlık hakkında sorularımızı, sorunlarımızı, meraklarımızı gidermek istediğim birini arıyorum. Sapıkça değil ciddi ve mesafeli beklentisiz bir şekilde konuşmak istiyorum. Varsa gelin mesajlaşalım burdan.

Güncellemeler:
Anaa hiç birinize mesaj atamıyorum doğru ha yeni açtım bu hesabı. Ben güvenilirim bu arada ve benim için önemli olan ciddi ve beklentisiz konuşma yapmak. Onu da niye isyiyorum buraya sorulan sorulara düzgün cevaplar bile verilmiyo. En azından beklentisiz ve mesafeli konuşulunca birbirimiz yani insanlar hakkında daha çok ve sağlam bilgi ediniriz. En azından bir derdimiz derdiniz varsa böylesi daha iyi olur diye. Dışarda biriyle konuşnak bile beklentiye mahal verdiği için burdan gizli knşmkistdim.

1|1
9|54

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay kolay güvenme kimseye, iyice tanımadan zaten güvenemezsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım o istediklerini ancak bir kızla yapabilirsin. Maalesef bu sitenin erkek üyeleri , yoldan çıkıyor , sapıtıyor , abazalaşabiliyor.

0|0
    0|0
    • Ne ön yargılı bir şeysin sen ya.

• Guru hatta master olan aslında mavi ama pembe görünmülü kişiler var onları napacaz?
      Ki çoook var fake hesap. ve şüphelendiklerimin hespi engelli bnde :)
      Mod bile var aralarında emin ol :D

• Teşekkür ederim eig için ^_^

Erkekler Ne Diyor 53

• hiç bir beklentim yok. gayri ahlaki olmayan bütün konuları konuşuruz. zaten ilk defa konuşmuyorum. burada çok kadınla konuştum

0|0
    0|0
  • Buradan sorabilirsin. Özelden neden soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Neden çevrenden, sokaktan, metrodan, gece kulübünden, cafeden kendin görüp beğeneceğin, iyi olduğunu düşündüğün biri ile konuşmazsın da; internetten arkadaş bakarsın. İnternet yalancı, sahtekar, psikopat, sapık yeridir. Ha biz Türkler toptan sapığız, normalde 1 mt. ilerimdeki iyi çocuğu terslerim, ama nette bir manyakla arkadaşlık ederim diyorsan, doğru galiba. Facebook geçen senelerde en çok Türkler tarafından kullanıldığını açıklamıştı.

0|0
    0|0
  • en güvenilir benim ve en az bana güvenmelisin

0|0
    0|0
  • Var sis

0|0
    0|0
  • kızları tanımak isterim :D gercekten kızsan sana kızlar hakkında sorular sorcam ( yeri geldiginde ) ama tabiki her temadan konusabiliriz.. istersen yazarsın

0|0
    0|0
    • yav biri takibe almıs beni sen deglisindir heralde ?

• İşte o benim ama seviye yetersizliğiyle yazamıyorum. Şimdiden peşin söyliyim merak ettiklerini sor ben de öyle ama düzgün yazmıcaksan yazma.

• yok zaten gecmisime bakabilirsin :) oyle sey konusmam psi falan

• Öncelikle insanları takip etmeli ve değerlengirmelisiniz burda sonrasında zaten diyaloglar kululacaktır

0|0
    0|0
  • Guvenme kimseye

0|0
    0|0
  • derdiniz nedişr?

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir insansan konuşacak çok şey var demektir

0|0
    0|0
  • Benim tarzım değil ben konuştuğum kişinin herseyini bilmek isterim

0|0
    0|0
  • Vardir

0|0
    0|0
  • Sen güvenilirmisinn

0|0
    0|0
  • Vardır.

0|0
    0|0
  • evet ben amaçsızca mesajlasabilirim

0|0
    0|0
  • ben çok güvenilirim desem inanacakmısın güven karşılıklı konuşma ve iletişim sağlandıktan sonra kazanılır sen güvenilirmisin ya da sen gerçekten senmisin

0|0
    0|0
  • Şimdi herkes güvenilir olur 😂😂

0|0
    0|0
  • Yaz dostum derdi barışmanço garibim kemikleride kalmadı...

0|0
    0|0
  • Öyle birini burada zordur.

0|0
    0|0
  • Senin nekadar güvenebilecegine bağlı.

0|0
    0|0
  • konuşabilmek mümkündür

0|0
    0|0
  • Burdan yaz ozele gecme sikinti olmaz