Akşenerli Mhp Davutoğlusuz Akp hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten ilginç şeyler dönüyor siyaset aldı başını gidiyor ekmek de 1 tl olmuş ztn havalar soğudu dışardayım dondum 😂 siz ne düşünüyorsunuz bu konuda 😂😂 akşam akşam keyifler nasıl 😂😂

Not :soru hafiften siyeset biraz hayatın içinden biraz da eğlence amaçlı sorulmuştur gereksiz tartışmaları başka yerde yapın 😊 iyi akşamlar millet soru sayısı sınırlı malum bir guru master değilim ki bol bol soru sorayım bunla yetinin artık 😂😂

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• akşener reize selam olsun, şu bahçeli gerizekalısı çomar sürüsüne de yanına alıp partinin başından bir defolup giderse inşallah meral reize iktidarın yolları açık.

şu devlete badem bıyıklılar yerine birde modern bir kadının eli değsin değil mi?

1|1
    0|0
    • İkginç ama bn bile sıcak bakıyorum akşenere :) seçim öncesi olsaydı kesin mhp ye verirdim ama bahçeli bile isteye oy verdi akp ye resmen rezil herif

• gelecekte bizi daha kötü günler bekliyor gibi, uzun ahmeti de gönderdi sanırım yerine damadını getirecek, iyice hanedan saltanatına çevirdiler güzelim cumhuriyeti, off yine içim sıkıldı sinirlendim... arada açıp akşi sözlükte "türkiyeden hadi ordan olup gitmek" başlığına entry giriyorum ama güzelim memleket yobazlara, cahillere kaldı...

• Of bn de gircem kuscam kızların yorumlarına bak yorum yazmaya bile tenezzül etmek istemiyorum tiksindim resmen

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu şarkıyla cevap vereceğim kanka ben hayırlısı olsun :D :D
    https://www.youtube.com/watch?v=v25qs_SlFq4

1|0
    0|0
  • benim memlekette ekmek 1.5 soruna gelecek olursak baştan beri tayyip onu istemiyordu davutoğluna zorla yaptırdığı için

1|0
    0|0
  • yesinler birbirlerini ya :D

1|0
    0|0
  • Akşenerli mehepe olunca da pek birşey değişmeyecek. Koltuğu her ne kadar sınırda da olsa devlet bahçeliyi içten içe destekliyorlar. Daha gitmez Bahçeli.

0|0
    0|0
    • Davutoğlusuz akp?

• Bana neden kızıyorsun. Ben sadece Ak Parti'nin hala Recep Tayyip Erdoğan tarafından yönetildiğini söylüyorum. :(

• Buna rağmen utanmadan destekliyorsunuz marifet gbi anlatıyorsunuz siyaset ne nasıl yapılır demokrasi ne nasıl uygulanır haberiniz yok tutturmuşsunuz bir şey doğru mu yanlış mı demiyorsunuz insan bu kdr sorgusuz sualsiz savunur mu ya bir dur bir düşün neler oluyor napıyor neden yapıyor bir sorgula ya ! Siyasetten haberiniz yok tutturmuşsunuz bir adam gidiyonuz ülke boka battı bu aşkınız yüzünden hala ne derdindesiniz ! Cumhurbaşkanı o ilah değil yeter ya ve bir cumhur başkanı (!) bütün partilere eşit mesafede olmadı bir parti üyesi olamaz !! Ülkeyi yönetmesi gerekir TARAFSIZ olarak !! Bütün insanları temsil etmesi gerekir müslüman hristiyan ateist dinsiz akpli mhpli chpli herkesi!!! Bu kdr mı zor bunu anlamak bir kesimi dışlayamaz !! Sayenizde kendini ilah ilan etti adam ya %50 yi arkama aldım gerisi ne bok yerse yesin diyor ama o bir cumhur başkanı (!) sayesinde ülke bölündü lan bunu da mı görmüyonuz düşman olduk resmen akpli görünce tiksiniyorum bu kdr sabit fikirli oldukları için

• Ülkede siyaset mi kaldı?

0|0
    0|0
  • Şu nisanyagmuru88 tam bir hülocu sinir oluyorum akpli yorumlarına yazmış yine insanın küfür edesi geliyor inşallah meral akşener mhp başkanı olur yoksa düzgün bir parti başkanı yok

0|0
    0|0
  • Mhp olayı daha belli değil. Kurultay var mı yok mu diye.
    Davutoğlu için ise orda sadece göstermelikti lakin sesi çıkmaya başlayınca rte ipini çekti.
    Ekmek ise arada zamları geçirip gidiyorlar ama halk hala akp diyor.

0|0
    0|0
  • Davutoğlu kukla gibi değil de kendisi gibi hareket etseydi daha iyi olurdu. Kimin istifa ettirdiği belli zaten. Neyse o konulara fazla girmeyeyim. Mhp genel başkanı için hayırlısı neyse o olsun

0|0
    0|0
  • Ülkemi kaldı hüloğların sayesinde her taraf suriyeli doldu dahada gelecekler ve bizden iyi yaşıcaklar

1|1
    0|0
    • Eee birilerinin oy vermesi gerek bizden onlara oy çıkmaz bu saatten snra biliyorlar

• Hüloğlar ülke satılsa yine oy verirler zaten satılıyorda ülke

• Allah sonumuzu hayır etsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Davutoğlu AKP den ayrılmayacak ki zaten Başkanlık sistemi gelecek az daha sabır bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...