Nikah yapsam ailem öğrenir mi?

23 yaşındayım 5 yıldır ailemden ayrı yalnız yaşıyordum simdi ciddi bir ilişkim var ortak arkadaş aracılığıyla tanıştık bana eşim diyor resmilestirmek icin aileme sordum annesi babası ayrı okulun bitsin ablan evlensin ( ablam nişanlı seneye evlenecek 29 yaşı) olmaz sen dön ya da bize para gönder dediler gitmek istemiyorum onun bana hayırlı eş olacağına inanıyorum 4 aydir beraber yaşıyoruz nikah yapacam ailem öğrenir mi? İkamet adresim oturduğum evde babamın üstünde sigortam aileme kağıt gidiyormuş dogru mu? Bilmelerini istemiyorum üzülmesinler diye istedikleri şartlar olusunca düğün yaparız diye düşünüyorum sizce?

0|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yaparsan yap aileni geçmemelisin

0|0
    0|0
    • İstemediğim bir yerde yaşamak daha mi ıyi? Bana ömür boyu yoldaş olabilecek birini terk mi edeyim benim icin bunca sey yapmisken. Elinde para yokken ıyi bir işe girdi ev tuttu dosedi arkadaş dost hersey oldu. Rizalarini almayı bende istiyorum ama yok istedikleri şartlar bir kaç sene sonra o zaman öğrensinler istiyorum

• Tamam şu an seviyorsun ama bir yandan da mantık düşünmek gerekir olurda yolumuz ayrı düşerse ailenden olur bence aileni ikna etmeye baksen karşı Çıksalar bile seni düşündükleri içindir

• İnşallah ayrı düşmeyiz ama olursa da zaten ailemin yanina dönmek istemiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Oha beraber yaşamanıza izin veriyorlar evlenmenize vermiyorlar ilginç :o

0|0
    0|0
    • Beraber yaşadığımı bilmiyorlar ailem hakkımda hiçbirşey bilmiyor anlamadı bu zamana kadar o yüzden ayriyim ailemden eşim (resmi olmasa da) beni anlıyor sahipleniyor istediğim gibi yaşayıp ailemi üzmemek derdim ben memlekette yaşamak istemiyorum eşimin ailesi beni biliyor seviyor onaylıyor şimdilik ailem öğrensin istemiyorum öğrenir mi?

• Bas gitsin nikahı

Erkekler Ne Diyor 2

• Ogrebmez

0|0
    0|0
  • Beraber yaşıyorsan bir an önce kıy şu nikahı mercigemi fırına verirse adam kaçarsa kalırsın mercimekle başbaşa

0|0
    0|0
    • Senin sandığın gibi bir ilişki degil bu, sadakat huzur güven gibi manevi şeyler var inanç var zamane gençleri gibi degil beni kandırmak icin yalanlar söylemiyor bir eşin yapması gerekenleri yapıyor evine ekmek getirmek gibi yüzüğü taktı eşim diyor nikah kiymak istiyor tabi bende

• Kalmamak icin yapacaz zaten gelinlik damatlik alındı işlemlere başladık

• İYi güzel süper ozmn yapın

Kızlar Ne Diyor 2

• Olabilir bilenler vardır belki burada

0|0
    0|0
  • Gizli bir iş yapma derim elbet ortaya çıkar çok üzülebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...