Türk insanı neden dış görünüşe bu kadar takmış durumda?

Türk dedim ama bunu ırk olarak algılamayın Türk vatandaşlığı olan çoğu insan böyle yani Türkiyede yaşan insanlar neyse. Neden dış görünüşe bu kadar takmışlar? özellikle Türk erkekleri her sitede her forumda sürekli Türk kızının görünüşüne takmışlar düşüncelerine göre dünyadaki en çirkin kızlar Türkiyede yaşayan kızlarmis. Güzel veya çirkiniz tamam da neden sürekli asaglama çabasındalar. Özellikle bu sitede çok oluyor bu vaka. Siteye ilk geldiğimde çok üzülmüştüm saçma bir şekilde inanılmaz derecede öz güvenim göçürmüslerdi.

1|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Karsılıklı adam akıllı sohbet edebilecegi, tartısabilecegi kisiyi bulmak gibi bir dertleri yok cünkü öyle bir bilgi birikimleri yok. Eh, olay böyle olunca dıs görünüse düskün insan sayısı fazla.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Neden biliyormusun herşeyin yasak ve kötüolduğu bu ükede bunlar doğal insanlar hep ileri bakmalı derler ama biz hep geri hep geri Yanı ^R^

1|0
    0|0
  • görüntü önemlidir hacı abla...

0|0
    0|0
    • Tamam anladım görüntü dışında hiç bir şey umurunuzda değil lakin sizin görüntüler de pek iç acısı değil sonuç olarak Türk kızı türk erkeğinin dolunden dünyaya geliyor bu da demektirki türk erkeği de çirkin

• Bu konu çok farklı. Benim yanlıs bulduğum nokta şu ki: türk kızının görüntüsünü güzel bulmuyor lar diye igrenc küfürler söylüyorlar ve sürekli burda Ukraynalı rusyali İsveçli kadınlarla karşılaştırma bahanesiyle bol hakaretli yerin dibine sokmalı benceler sorular soruyorlar. sence bu doğru mu?

• değil tabiki. nasılım sorularından öyle bıktımki artık saçma sapan cevaplar yazıp yolluyorum bende. isveçli olsun rus olsun beni ilgilendirmez herkesin kendi tercihidir saygı duyarım. karşılaştırma yapanlar emin ol 2 kelimeyi bir araya getiripte insan içine çıkamayan tipler...

• Çünkü ; Ruhlar aleminde yaşamıyoruz.

0|0
    0|0
    • Bak bir insanı çirkin bulabilirsin ancak bunu sürekli dile getirip daha da kötüsü hakaret etme hakkına sahip değilsin!

• Öncelikle senin samimiyetine inanmıyorum çünkü her insan dış görünüme önem verir buna önem vermem diyen yalan söylüyordur.

• Önem vermiyorum demedim "sadece tipe önem vermem karaktere de bakarım sevmem için birinin görünüşü mükemmel olmak zorunda değil " ancak ben birini çirkin bulduğum için ona hakaret etmem onu asaglamam.

Kızlar Ne Diyor 3

• gorunus obsesıflıgı dıyoruz buna canım. bu bır hastalık ve buna kapılan burda cok fazla.

1|0
    0|0
  • Hep cirkinleri gore gore akil tipe odaklaniyor doğal olarak.

0|0
    0|0
    • Çirkin insanların yaşama hakkı yok mu görüntüleri hoşunuza gitmiyor diye sizden hakaret duymak zorundalar mi?

• Türklük le alakasi yok her millet böyledir. Sis görünüşü güzel biri görsünler agizlarinin sulari akar

0|0
    0|0
    • Diyorum ki sürekli ama sürekli Türk kızına görünüşü üzerinden hakaret ediyorlar peki bunu her milletin erkeği yapıyor mu?

• Her millet kendi erkeklerini ve kizlarini eleştiriyordu mutlaka. Sen burdakikerin dediklerini ciddiye alma. Normalde eleştirdikleri kizlara kölesi olacak asik olabilirler.

Yükleniyor...