Sizin de içiniz fesat mı?

detayı kısa anlatacağım ki okuyasınız; 2 hafta felan konuştuğum bir bayan vardı bu sitede çok güzel bir muhabbeti vardı ve dün bu muhabbeti farklı konuma getirelim dedim sevgili olalım dedim ama o bana sen benim param için konuşuyorsun benle dedi ve bende bitirelim dedim daha da konuşmadık ama ALLAH şahittir hiç bir zaman aklımın ucundan bile geçmedi öyle bir düşünce sizinde içiniz bu denli fesat mı

Güncellemeler:
illa cool mu sormak gerek cavap almak için
cinsel mi soralım illa seks muhabbeti olmazsa yorum yok mu yani

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Herkes degil der sen hic gordun mu ben fesatim diyen

0|1
    0|0
    • tabi ki demez ama bir kişiye ne olursa olsun iftira atmak çamur atmak hoş bişey değil bence

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar boş muhabbet bro...

0|1
    0|0
    • bra yalan değil ama yani gerçekten böyle bişey yaşadım

• karamsar olma bu kadar. daha gençsin. hayatında kız arkadaşların olacak elbet. ama en doğrusunu bulana kadar sabır edeceksin...

• olduğu kadar oldu zaten başkada olmasın ne genci be müdür yaşlandık artık

Kızlar Ne Diyor 1

• Fesat değil ama bazı şeyleri zorla düşündürüyor insanlar yani kimin fesat olduğunu pek kestiremiyoruz o yüzden farklı düşünebiliyoruz

0|1
    0|0
    • o felsefe öyle değil canım kim nasılsa karşısında ki kişiyi de herkesi öyle görür öyle zanneder !!!

• iyi niyetle yaklasiyorsun karşı taraf art niyetli çıkıyor bizde artık korkuyoruz herkesi öyle zannediyoruz! Yani temkinli oluyoruz

• valla kimseye bir zararım dokunmadı ama herkesten darbe mi yedim bundan sonra düşüne sağlamından bide ben vuracam iyi olmakla iyi niyetli olmakla bişey kazanamadım ama herşeyi mi kaybettim bu zaman kadar

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaderinde varsa dünya bile küçüktür ama kaderinde yoksa çıkmaz sokakta bile karşılaşamazsın.

0|1
    0|0
    • orası öyle ama hani bu denli mi insan art düşünceli olur yaa

• Onu hissettirmediysen öyle demez hiçbir kadın. Belki beğenmemiş o yüzden demiş olabilir tabi.

0|1
    0|0
    • valla kardeş ben kendi cebimde ki paraya değer vermiyom başkasının parası malı mülkü benim s** de değil ama bana o kelimeyi söyledi

• Sağlık olsun ne diyelim.

• aynen öyle valla sağlık olsun :)

• Yok degil

0|1
    0|0
  • Biraz bahane gibi geldi bana.

0|1
    0|0
    • bahane uyduracak olsaydı 2 hafta boyunca hergün konuşmazdı

• aynenn öyle zaten hep ondan oluyo kardeşim yapcak bişey yok gidene dünyanın öbür ucuna kadar kapılar açık :)

• Aynen kanka.

• yerine göre kafama eserse

0|1
    0|0
    • fesatlık iyi değil

• Benim fesatlıgım başka parada gözüm yok muhabbetini bile yapmam tırink anında

• benimde parada malda mülkte gözüm yok ama işte öyle gördüler

Yükleniyor...