Bütün okul benden nefret ediyor. Ne yapmalıyım?

Okul değişimi iyi olur değil mi? Yoksa dondurup 2 sene sonra mı devam etsem çok büyük kayıp olur mu? Bir çocuk sevdim diye herkes benden nefret ediyor.

Güncellemeler:
Diğer arkadaşlarım da beni bıraktı. Herkes bana bakıyor garip garip.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sende onlardan et

0|0
    0|0
    • ama tek kişi napıcam panik bozukluğu var bir de vucudum kasılmaya ayaklarımı hissetmemeye başladım.

• gitmemi istiyolar ama ruh sağlığım için bu gerekli

En İyi Kız Görüşü

• Butun okulunda baska isi yoktu knk

0|0
    0|0
    • kırığın nerede dedi arkadaşı biz masadayken. neler neler yaptılar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Liselimisin? Cünkü etrafın cocukca davranmış

0|0
    0|0
    • üniversite ya.

• öğrenince hırkasını sırama attı falan beni herkese anlatıp rezil etti. egoist biri baya

• Sen hangi ildesinki benim bildiğim her üniversitede değişim olmuyor

• neden çocuk kötü müydü

0|0
    0|0
  • eyvallah etme kimseye.. hislerini açmışsın.. kötü birşey yapmamışsın ki.. salla gitsin sen yoluna bak ;)

0|0
    0|0
    • işte onlar onu anlamıyo dışlama suçlama hor görmeler. başka birisiyle tanışsam çözülür mü?

• zannetmiyorum sonuçta adım çıktı yani nasıl unutulacak 3 aydır gündemde konu büyüyo

• sen salla gitsin.. hiçbirşey olmaz.. geçer yakında ;) bizde yaşadık benzer şeyler..

• boş ver sende bütün okuldan nefret et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O nasıl bir çocuk ki öyle

0|0
    0|0
    • ben de anlamıyorum köyde okumuş liseyi falan ama okulda aşırı popüler ki herkes tanıyo çok zengin birisi olmamasına rağmen baya tanınmış

• değiliz ben arkadaşına söylemiştim hoşlandığımı o da dedi takıl benimle olursa olur olmazsa olmaz bence o gitti o herkese yaydı şimdi de herkes benimle dalga geçiyo saçma sapan davranıyolar

• Heh oldu sonunda

• 2 sene cok büyük kayıp değmez kimseyi takma devam et

0|0
    0|0
    • panik bozukluğu var ellerim titriyo ya nasıl gidecek böyle çok hassasım herkes alay ediyo

• çok saçma değil mi sizce de

Yükleniyor...