Bir Türk ve Rusun çoğu olsa ya da tam tersi çocuk direkt babası nereliyse oralı oluyor neden ne alaka yani? 9 ay karninda babasimi tasiyor hem iki millettende olmaz mi? Çift vatandasliktan bahsetmiyorum, genelde cift vatandasliginiz olsada babaniz nereli diyorlar ne alaka yani sacma degil mi? Yobazlar görüş paylaşmasın, iki adim ileri lütfen

Güncellemeler:
Örnek olarak Meryem Üzerli, güzel Türk kadinı diyorlar oysa hem Alman hem Türk sonuçta birde ünlü Türk güzellerine örnek vermişler sanki güzelliğini babasından almış babası esmer işte sonra orneklendirme yapiyorlar 😂

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede ne doğru ki zaten ney bu ülkenin ta...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu durum biraz geçmişten gelen tarihin etkisidir destekler miyim? Evet, erkek her zaman baskın olmak ister himaye altında kalmayı sevmez bayanlar gibi değildir haşin, sert duygular besliyor bunu açıklaması zor.

0|1
    0|0
  • Soy babadan ilerler ondan

0|0
    0|0
  • Benim anam da babam da oralı ama ben buralıyım. Yani ben Kendimeerkilim gördükün gibi.

0|1
    0|0
  • mülk edinme ortaya çıktıktan sonra bu düşünce ortaya çıktı. miras erkekten kalıyordu doğal olarak. bu da erkeğin soy konusunda daha fazla öneme sahip olmasına neden oldu. erkeğin soyundan gelenler miras alıyordu çünkü :D

0|0
    0|0
  • Öyleyiz iste

0|0
    0|0
  • aterkil nedir at la iligli bir şey mi

0|0
    0|0
  • Yobazlar olarak kimi kastetdiğinizi sorabilir miyim?

0|0
    0|0
    • Zira yobaz geniş bir tanım

• Tama kusura bak ozaman belkide dinci bir yerde buyumemden gelen bir nefrer bu ozelden birsey konusabilir miyiz islamla ilgili tabii ki sormak istediklerim var?

• Bilimsel açıklaması yok şeklinde bir düşünce bana çok saçma geliyor çünkü hatırlarsanız bundan üç asır önce bugünun teknolojisi yoktu değil mi? Peki bu durum bugünü yalanlıyor mu o zaman? Farkında iseniz Bilim islamın aksine bir delil koymuyor, bilimin islamın dediklerini ispatlayamamadı (sizr göre) bilimin eksikliğinden olamaz mı?

• çocuğun canı anneden gelsede karakteri babadan alır

0|0
    0|0
  • Aman boş işler bunlar iyi baba cinli anne afrikalı ne çıkar

0|0
    0|0
  • Haklısın tamamen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...