Diğer insanlara karşı ön yargılı mısınız? Kendini beğenmiş misiniz?

Bir kaç yıl önceydi, bir duvara doğru yürüyordum. Baktım hırpani biri bana doğru geliyor ''Kim bu kılıksız, tuhaf kadın?'' dedim kendi kendime. Sonra bir baktım, duvar meğerse aynaymış; Kendime bakıyormuşum. O kadın birden ince, zarif, üzerinden anlayışlılık akan biri olup çıkıverdi.

1|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Sandıkları gibi biri olmadığımı biliyorum.

1|0
    0|0
  • Onyargili degilim ama baktim mi da neyin ne oldugunu anlarim. Maldan anliyorum yani :)

1|0
    0|0
  • kendimi begenirim ama ön yargılı degilim :D

1|0
    0|0
  • Hümanizm felsefesini benimsemesem de kendi benligime yenik düsmemek acısından bu tarz seylere önem veriyorum.

1|0
    0|0
  • hayır ama incelerimmmm ona göre tavrım davarnışlarım olurr

1|0
    0|0
  • Yaşadığımız dönem şartları gereği ile önyargı olmazsa olmaz haline geldi diye düşünüyorum. Kendimide beğeniyorum elhamdülillah. Rab'bim vermiş güzelliğini. Elimiz ayağımız tutuyor. Dört dörtlük bir sistem üzerine kurulmuş yaşıyoruz.

1|0
    0|0
  • insan öncelikle sade ve hoşgörülü olmalıdır af etmeyi başarmalı çohu zaman empati kurmalı ve elinden geldiği kadar iyilik yapmalıdır sonuçta hepimiz insanız ve farkında olup olmadan zaman zaman hatalar yaparız çünkü kimse melek değil...

1|0
    0|0
  • Onyrgiliyim ama kendini begenmis degilimdir

1|0
    0|0
  • Evet ön yargılı yım böyle olmadığı gibi davranan artist hareketler beni çileden çıkarıyor öyle yani..😃😃

1|0
    0|0
  • önem verdiğim insanın bilgili kültürlü, anlayışlı, mantıklı, gerçekçi, bilimsel olması vs. bunun dışında kabulcü, cahil boş kafalı insanlara karşı evet ön yargılıyım...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle değilim. Hatta bazen kendi görüşümü unutur onun gibi düşünür onun gibi hareket ederim.

1|0
    0|0
  • genelde herkesete biraz da olsa var ama kimseyi azda olsa tanımadan yorumlamam yorulamak haddim değil işin kötü tarafı o kişiye veya herhangi birine karşı yaptığın önyargılar boşa cıkarsa onun verdiği pişmanlıkta cabası

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Önyargılı olmamaya çalışırım. Aşırı önyargılılar zaten kendini beğenmişin tekidir

1|0
    0|0
  • öyle güzel huylarım yoktur :)

1|0
    0|0
  • ön yargım yok

0|0
    0|0
  • ahahaha iyiymiş ama o hep öyleydi neden geç farkettin ki :D

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Değilim mütevazi yim

0|0
    0|0
  • Kendi kendini trollemek oluyor galiba bu :)

0|0
    0|0
  • Çok hoş görülü anlayışlıyım kimse hakkında kötü düşünmem ama bazen bunun akside olabiliyor kararsızım :(

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• %80 degilim

1|0
    0|0
  • Herkes ayni topragin altina girecek bir gun. Kimseyi kucuk gormem, on yargiyla yaklasmam.. boyle ogrendim.

1|0
    0|0
  • Bazen ön yargılı olabiliyorum kendini beğenmiş değilim 😂 😂

0|0
    0|0
  • hiç değilim 😊

1|0
    0|0
  • Biraz olsada var

1|0
    0|0
  • Önyargılı değilim kendini beğenmişte değilim