Bu adamın sizcede hareketleri garip değil mi? neden böyle davranıyor?

arkadaşlar benim beden hocam var okulda. öğrencileri ile iç içe , konuşkan , sürekli güler yüzlü bir insan. sürekli beni takdir ediyor. gülümsüyor. belkide çekingen olduğum için beni açmak istiyor ama bilmiyorum. eçen hafta bahçede dolanıyordum. yanındaydım. birden beni gördü ve '' naber '' dedi. bende '' iyidir hocam sizden naber '' dedim. '' iyiyim. sen iyisin demi? '' dedi. '' evet. '' dedim. '' kendine gel biraz , hareketli ol tamam mı? '' dedi. ve o müthiş cümle... ''bundan sonra ben seni gördüğümde değil sen beni gördüğünde nasılsınız hocam diye sor , SİZİ ÇOK ÖZLEDİM DE '' dedi. bende tamam dedim. sonra koridorda gördüm. beni görünce zaten direk gülümsedi. nasılsınız dedim. iyiyim sen nasılsın diyip güldü. ve yoklama alırken benim adımı atladı ve bende hocam beni okumadınız dedim. gülümsedi. bilerek mi yaptı bilmiyorum.. sınavdan da 100 verdi. hak ettim ama dört dörtlük yaptığım söylenemez. neden böyle davranıyor? gerçi aramızda 28 , 30 yaş felan var. normal mi? bence çok fazla samimi. siz ne düşünüyorsunuz bu hareketleri hakkında?

Güncellemeler:
kafayı bana takmış sanki. anksiyete sorunum vardı bu nedenle derslere pek katılamıyordum vb. belki de o yüzden ilgi gösteriyor ancak benden daha kötüleri olmasına rağmen onlarla ilgilenmiyor. beni daha fazla derse katmak istiyor , konuşuyor vb.
güncel

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• pozitif bir enerji var adamda... tabi kadınlara karşı ilgiside cabası...

1|0
    0|0
    • aynen , çok hareketli birisi. ne zaman görsem sırıtıyor. geçen idareye gidiyordum. baktım yine gülüyor...

• Korkma sen istemedikçe birşey olmaz.. İstediği kadar sırıtsın :) bizim köyde eşşekler sırıtırdı sürekli 😂

• ahah :D :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• garip gibi

1|0
    0|0
    • aramızda 28 , 30 yaş felan var. normal mi?

• Kızına, kardesine benzetiyordur. Belki kendine benzetiyordur. Takdir ediyordur. İnsan bazılarını diğerlerinden fazla sever. Garip değil ama sıradan olmayan bir durum.

1|0
    0|0
  • İçiniz fesat olm sizin

1|0
    0|0
    • asıl onun içi fesat olm :D :D inde olur cinde olur , belli olmaz :D

• BEN ÖZLEDİM DEMEDİM , SORUYU NERENİZLE OKUYORSUNUZ? '' SİZİ ÇOK ÖZLEDİM DE '' DEDİ. KENDİSİ BANA BUNU DEDİ.

• Biliyorum yanlış bişey yazmadım ki

• asılıyo sana net

1|0
    0|0
    • aramızda 28 , 30 yaş felan var. normal mi? ona uygun değilim.

• aynen de şimdi konuşmasam ve samimi olmasanda yanlış anlar , darılır , ayıp olur felan diye korkuyorum. belki de ben yanlış anlıyorumdur.

• Ne anlarsa anlasın onun değil senin ne anladığın önemli hayatında hiç bir zaman şöyle mi düşünür veya yanlış mı olur diye düşünme kendi seçimini yap ve yoluna dvm et darılırsa darılsın napcak notunumu düşürcek :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Tatlım bu yaşlarda ogretmenden hoslanma vs. Normal sadece insan. olarak takdir edip beğeniyorsunuz yanlış anlayipta yanlış seyler dusunmeyin orasi okul ve o da sizin OGRETMENINIZ.

1|0
    0|0
    • ben hoşlanmıyorum. soruyu yanlış anladın. bir daha oku. ben zaten şu an bana öyle davrandığı için şüpheliyim ve sinirliyim. soruyu nerenle okudun allasen?

• 😊😊 ama yakisiyormu boyle cevaplar size? Nekadar ayıp, bu size ya da ogretmeninize değişmez yani onun. içinde gecerli birsey ozaman cok samimi olmamaya gayret ediceksin. Ayrica bana cevaben yaptığın yorum cok ayip. Iyi akşamlar

• cevabı şaka amaçlı yazdım , şakayla karışık diyelim :D özür dilerim sert cevabım için. yorumunuz için teşekkürler.

• Gördüğünde muhattap olma. Nasilsiniz da deme olsun bitsin.

1|0
    0|0
  • Sevımlı bı hoca cok anlam cıkarmana gerek yok ben bı sıkıntı gormedım

1|0
    0|0
    • beni özle demesi , yoklama alırken bilerek adımı atlaması , sürekli yüzüme karşı sırıtması , zırt pırt konuşmaya çalışması , yılışık yılışık davranması sıkıntılı değil mi :/ ?

• Yanı acıkcası ben bı sıkıntı gormedım bunu yapan ogretmenlerım vardı asılan ınsan daha acık bellı edıyo cunku

• bilemiyorum valla zaten evli ama neler olmuyor ki... sınıfta en çok benim ile muhattab oluyor. hatta okulda diyebilirim.

Yükleniyor...