Yaptığınız hatanın tekrarı olur mu?

Ben bazen yapıyorum ama pişman değilim hiç birinden peki siz? Tekrarlıyor musunuz?

0|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• hatasız kul olmaz hatam ile sev beni diyordu bir sanatcı. hatalarımızda elbette keşke yapsaydık diyoruz. önemli olan pişmanlık duymak değil ders almak tır. hatalarımızdan ders alırsak başarılı sayılırız

1|0
    0|0
  • Olmaması için elimden geleni yaparım.

1|0
    0|0
  • "Mü'min aynı delikten iki kere geçmez!"

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Yaptığım hiçbir hatanın tekrarı olmaz ama yaptığım hatalardan da pişman değilim. O zamanki doğrum oymuş ki onu yapmışım yanlış olduğunu bilsem zaten yapmazdım onun için pişman olmam yaptığım hatalardan ama bida tekrarlamam

1|0
    0|0
  • Olmaz

1|0
    0|0
  • Yok. Hiç 2 defa aynı hataya düştüğümü hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Cogunu tekrarlamamaya calisirim ayni seyi bile bile niye yapiyim ki. Bir kac istisna haric

1|0
    0|0
  • Bu konuda yaram derin. deşmeyin. hatalarim tekrarlaniyor sürekli. çoğuda benim dişimda ki bir döngüde gerçekleşiyor. ya ben anlatamiyorum ya da dinlemek zor geliyor karşidakine. neyse boşverdim.

1|0
    0|0
  • Oluyor

1|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Hayir hatalarimdan her zaman ders cikariyorum

1|0
    0|0
  • Eğer karşıdaki ısrarla hakkediyorsa bende ısrarla devamını zevkle getiririm tabiki.

1|0
    0|0
  • İnsanların dünyaya gönderiliş amacı hatalar üstüne hatalar yapıp doğruyu bulmak zaten takılma hatasız tek kul efendimizdi üzülme :)

1|0
    0|0
  • evet. hala yapiyom cunku malim

1|0
    0|0
  • Evet oluyor. Hep güveniyorum. Allah belamı verecek bu gidişle

1|0
    0|0
  • ınsan hatalarından pısman olmalımı olmamalımı bılmem ama kesınlıkle ders cıkartmalı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...