Hadi şu videoyu saygılı bir şekilde hep birlikte tartışalım olur mu?

Hadi şu videoyu saygılı bir şekilde hep birlikte tartışalım olur mu?

Baştan sona izlemeden yorum yapmayalım..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu videoya göre yorum yapamayacağım başıma gelen bir olayı anlatacağım. Tesettürlü olduğum dönemler vardı ve tacize uğradım. Aynı şekilde sözlü tacizede defalarca uğradım. Burada kadının başına gelmemiş fakat benim geldi. Aynı zamanda başım açıkta gezdiğim ve başıma bir şey gelmediği oldu. Ben bunu erkeklerin yetiştiriliş tarzına bağlıyorum. Sırf erkekler rahatsız etmesin diye kızlarımızı kapatacagimiza oğullarımizi egitelim daha iyi.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden izlemiştim bunu bide erkek versiyonu var.

Çok sahte buldum, ayarlanmış gibiydi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tesettür büyü ile gizliyor çünkü :D :D

Afganistandaki tecavüz oranlarına bak goç. Ateist icadında din yamanmaya kalkılmaz.

2|0
    0|0
  • Kapanmanın tecavüzü veya tacizi önleyebileceğini mi düşünelim yani? Bunu düşünen insanlar yanlışın kıyafet değil de zihniyet olduğunu düşünemeyecek kadar gerizekalıdır... Tamamen yetiştirme tarzına bağlı olarak değişen bir durum.

1|0
    0|0
  • Sanki ayarlanmış gibi geldi daha çok mesaj vermek ister gibi. Ama ülkemizde bunun böyle olmadığını düşünüyorum. Kapalı ya da açık ayrım yapmadan bazı erkeklerimizin deli gibi laf attığını biliyoruz 😟

1|0
    0|0
  • İnsanın ruhu kötü olmasın diyerek başlıyorum. .. Erkeklerin kötü bakışları bence kapali da olsa açık da olsa değişmez kapalı birinede sarkıntı olanlar var amac inanç değilde sanki vücut hatlariyla alakali diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Saçma biraz ama kadın güzl fizikli kadını kadın yapanda bana göre saçıdır saçı olmayana pek kadın diyemem hastalı vs olmayanlar hariç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü fena tırsıyorlar müslümanlardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...